bugün

biyolojik olarak bakıldığında her ergenliğe girmiş kızın yaşadığı regl olayının şirinleştirilmesi çabasıdır.
bir erkeğin sertleşen penisinin veya rüyalanmasının şirinleştirilmesi kadar saçmadır ki böyle bir şeye henüz denk gelmedik,umarım gelmeyiz.
Ne diyoruz mesela..kırmızı benekler halinde pıtır pıtır kanayarak adet döngümü yerine getiriyorum gerçekten çok minnoşum mu
insanlık hali kardeşim. niye kötülüyorsun.
Şimdi benim her ay çüküm kanasa kendimden soğurum. bırak şirinlestirsinler.
hiç de şirinleştirilecek bir şey değildir. regl olmak başlı başına bir derttir. ben reglden nefret ederim. bunu seven bundan zevk alan kızlara çok şaşırıyorum.
Regl , şirinleştirmeye gereksinim duyulacak bir hadise değildir.Sağlıklı her kadının , her ay yaşadığı bir dönemdir.Kimse ay bir regli olasım geldi diyerek olmadığı gibi , regliye karşıyım diyerek bu biyolojik hadiseyi engelleyemez.Gayet normal olan ve insanların elinde dahi olmayan bu durumu iğrençleştiren bizzat sizin zihniyetinizdir.
belirli bir ücret dahilinde ilişkiye giren kadının evladı desem sen bana ne diyorsun ayakları yapar ama kendi annesine bile pislik gözüyle bakmış duyar falan kasmıyorum zaten bh amına kodumun andavalında kadının yumurtası kadar beyin olsa bunları yazmaz. Not: pislik sensin için pis senin için.
amk öyle bi eleştirmişler ki annesinin nasıl ergenliğe girdiğini öğrense öldürücek :Dsadfasdf bunlar hep biyoloji bilgisi eksikliğinden başlığı açan da sözelcidir kesin.
gördüğünüz gibi kızlar sizi savunan sayısalcı bir beyefendiyim kesinliklede prim kasma amacım yok. inanmayın aq isterseniz.
kanlı bir dürtü.
görsel
(bkz: the it crowd) *
Neden bu kadar eksi aldığı anlaşılmayan yazar beyanı.
Ulan sevimli bir olay da bizim mi haberimiz yok? Feministler ve am yalakaları kudurmuş gibi eksilemiş elemanı. Birbirinizi açık oylayın da tanışırsınız.
sen çekilmeyecek huylarını nasıl şirinleştiriyosan bizimki de o mantık. çünkü ben mesela cidden gargamal gibi oluyorum.
edit: gargamal ne lan, gargamel olucaktı. ama gargamal da anlamlı olmuş esasında.
aşkım kukum kanıyor.