bugün

evet kızlar. siz de bizim gibi asil bir şekilde kabullendikten sonra çekip gidiyor musunuz yoksa depresyona girip içiyor musunuz?
biz erkekleri aydınlatırsanız seviniriz.
Bir sonraki.
Ne karalar mı bağlayacağız!
(bkz: teklif eden kız)
(bkz: reddedilen kız)
(bkz: 404 not found)

ayrıca (bkz: sazan avi)
Arkanızdan küfredip geçiyoruz.
üstteki ablaya katıldığım başlık.

edit: araya 3 kişi ne ara girdi?
stage 1
süre: 1 hafta - 1 ay

ya beni neden sevmedi ki?
çok mu çirkinim? denemedi bile.. o kadar mı korkunç bi insanım ya? şişman mıyım yoksa? yoksa salak olduğunu fark edememiş bi salak mıyım?

stage 2
süre: 2 hafta - 1,5 ay
belki başka birini seviyordur. sevse anlatırdı ama neden anlatmadı? lan benle dalga mı geçti bu piç? insan kendisine yazanı fark etmez mi? bak karaktersiz o.ç na ya!! ulan iltifarları alırken iyi iş ciddiye binince ı ıh! it oğlu it!!

stage 3
süre 1 hafta- 1 ay

stalk stalk stalk..
şimdi de burcuya mı yazıyo? üç günde unuttu mu beni? o yanındaki kız kim? ben bu kızdan güzelim be! kendi kaybeder!

stage 4
süre 1 hafta - 1 ay

neden beni sevmedi? ne yaptım ki? keşke söylemeseydim.

stage 5
süre 1 hafta- 1 ay

ya napayım zamanı geri alamam ya. iyi ki de söyledim. olmayacakmış işte. keşke daha erken söyleseydim içimde büyümeden. iyi çocuk yine de. allah mesut etsin kimi severse de. ben? benim biraz daha zamana ihtiyacım var.

stage 6
süre 1 ay - 1 yıl

ya aslında o kadar da yakışıklı değilmiş. neden sevdim ki o kadar sanki. çok zeki bi ley de değil bu. nasıl desem? normal işte. herkes gibi. herkes kadar yakışıklı herkes kadar zeki.

stage 7
süre: hayatın geri kalanı

artık başka birini seviyorum. ama önceki kadar gözlerim kapalı değil. dozunda seviyorum. ona da herkese dediğim gibi normal bi şekilde günaydın diyebiliyorum.

umarım o da ben de sevdiklerimizle çok ama çok mutlu oluruz.
Aşık olurlar.
Kız wp grubuna yazılır ve 839393949 kadar dedikodu pijama geceleri akan makyajlar...
Ne yapacaklar amk gay bu çocuk diye iftira atiyo kezbanlar.
Reddedilen kız görmedim be hacı.
Stalk ve kız whatsapp grubuna kendi reddetmiş gibi hikaye anlatmalar.
Reddedilmek koymuyor da şahsımızdan sonra peşinde köpek olduğunuz boynuzu takıyor ya oradaki çok başka. Kişisine göre değişen eylemlerdir.
Soğuyorum ben istenmediğimi anlayınca. Kafamdan o kişiyi silmek kolaylaşıyor. Ve gerçekten kısa sürede unutup yeni birilerinden hoşlanabiliyorum ve bu özelliğimi çok seviyorum. Ama sonradan kazandım bu özelliği son 2 - 3 yılda.
Ahahah asla umrumda olmaz. O kaybetti sonuçta beni.
Uff sevmemistim zaten salak gibiydi biraz.

Edit:yoo 4 4 lük çocuktu aslında...