bugün

belki inatçıdır, belki seviyordur, özlüyordur, bırakamıyordur, o hayatından giderse hayatının renksiz olacağını düşünüyordur ya da bunlardan hiç birisi değildir sadece vazgeçmeyip tüm aşağılamalara, tüm gurur kırıcı ithamlara, tüm hiçlik duygusuna rağmen ilişkinin dibini görmek istiyordur, ölümüne şahitlik etmek istiyordur ki ölüsünü gördükten sonra rahat bir nefes alıp hayatına devam edebilsin...
daha çok arkadaşlarına rezil olmama düşüncesiyle oluşan durumdur.
Tek nedeni kıskançlık olan durumdur. Başkasının da olmasın duygusudur. Sadece beni sevsin, bana aşık olsundur.
belki kârşı tarafı üzmek istemiyordur, bazı şeyleri düzeltmeye çalışıyordur.
yoktur öyle bir şey, kızlar duygusuz yaratıklardır. ilişki onlar için yalnız kalmama çabasıdır, her zaman daha iyisini bulunca giderler.
yedeği yoktur .
Olsa olsa yeni ilişkilerindeki kişilerle ilişkilerini devam ettirme çabası olabilir. Geride bıraktıkları akıllarına bile gelmez...
aptalca bir çaba oluyor bır sure sonra boşa uğraş tam da bu duzelır snra gene bozulur yanı bi boka yaramaz kısaca.
kızların genelde ilişkinin bitmesine değil de istedikleri gibi bitmemesine üzüldüklerinden gösterdiği çabalardır.
beyhude çabadır. olmayan çabadır.

ne ilişkiyi devam ettiricem, ilişki beni devam ettirsin.
erken boşalan türk erkekleri için 10 saniyeden sonra anlamsız olacak çabadır, ilişkiye devam edebilmesi için en az yarım saat geçmelidir.
kızlar erkeklerden daha çok aşıksa demek ki.
beyhudedir ama hepimiz çabalarız, sonrasında pişman olan taraf olmamak için..
'Beni terk etti beni kimse terk edemez' egosunu yatıştırıp sonra kendisi terk etmeye çalışır.
Ya da aksine gerçekten seviyordur.
lan gitmis elin herifiyle emişmiş*, sonra gelmis; "bu iliskiye deger vermedin, hep kacip gittin, hep ben ayakta tuttum" triplerine girmis.

ne'yi ayakta tuttuğun belli rospu.
onu eskisi gibi sevmezsin belki ,hatta binlerce kez sen ayrilmayi dusunmussundur sikilmissindir ama yine de bitirmezsin orta da bir emek vardir,bir butun vardir parcalamak istemezsin ve egon vardir insanlar ne der dusuncesiyle bitiremezsin.kisacasi cok bas agritan bir olay.
sirf kizlar degil erkeklerde yapar bunu aslinda yani nadir olarak.
bazen terk edilmek erkekten fazla koyar onlara ve hazmedemezler bu durumu. kimi zaman da inat yaparlar sabrederler sesizce... bu sabır bir gün kendinden asla vaz geçemeyen her sürüklediği yere gelen, kendini her dediğine mecbur hisseden bir erkeğe dönüşecek biri için yapılan yatırımdır.

pek rastlanmaz buna ama bazen gerçektende severler...
yüz okşama, bebek gibi ilgilenmek blah blah...
ötanaziden önceki can çekişmeler diyebilmekteyim bu aralar.
sevmiştir. kısa ve net.