bugün

bazen yakın olup bazen uzaklaşarak kızların ne yaptığının anlaşılamaması durumu.
karşındaki kızın kafası karışıksa sonsuza kadar anlayamazsın asla.
anlamak istememekten kaynaklanan durum. anlamadığını düşünüyorsan %90 hoşlanmıyordur.
Hoşlanmadığını kabul etmemek durumudur.
tam olarak belli etmemesinden oluşan durumdur.

söyleseler, ölürler zaten. *
annem göster ama elletme dedi.
kararsızdır. yoksa kesin durumlarda anlaşılır.
ciddi anlamda zeka geriliği belirtisidir.
kadına nasıl davranması gerektiğini öğrenemeyen erkek duygularını okuyamaz .
angutluktur afedersin, neyini anlayamıyorsun basit;

"kızın benden hoşlandığını anlayamıyorum"
durumuna gelmişse olay hoşlanmıyor demektir, acabaya macabaya gerek yoktur.

edit: senden hoşlananı sen zaten ilk anda fark edersin mesele burada.
tamamen muallaktır. hoşlandığı halde, ne sanıyorsun sen kendini? diyebilir. temkinli olunması gereken durum.
erkeklere bir türlü tam anlamıyla güvenememekten kaynaklanır.
hoşlandığı kişi tarafından aynı hisleri beklediğinden her lafına ve hareketine bir mana yakıştırır bunlar. gözünü devirdi, kesin benden hoşlanıyor. saçlarıyla oynuyor, bu bir işaret gibi algılayıp karşısındaki kızı -bak canım ben senden o anlamda hoşlanmıyorum, evet yanında çok eğleniyorum ama seninle bir ilişki düşünmüyorum- deme noktasına getirirler. kız bir de bunları karşı tarafı kırmamak için uzun bir süre söyleyemezse iş çığırından çıkar ve bir daha görüşmemek üzere oradan hızla uzaklaşılır. yapmayın bunu.
Anlayamayan daha cok toydur. Ne var anlamayacak ki biraz konus sesinden, verdigi cevaplardan, sana karsi tavirlarindan belli eder hislerini. Kizlar aslinda dusunuldugu gibi cok karmasik varliklar degillerdir. Sadece erkekler gibi duz ve koseli degil daha yuvarlak dusunurler.
genelde kızların yaptığı ego tatminidir. bir de iyi bi bokmuş gibi "yaa selinsu arada kendimi çekiyorum ki gizemli bi hava yaratıyım kafası karışsın biraz, şımarmasın hemen" diye anlatır.
Sana kur yapar ve kaçar sonrasında erkek muallakta kalır böyle sap gibi efenim nasıl desem bilemedim yani kalır . Arada kalıp anlayamazsın hoşlanıp hoşlanamadığını ...
Bakışlarından anlarsınız. Bunu hala anlayamıyorsanız, eşcinselliğe transfer olmak için bonservisiniz zaten elinizdedir.
(bkz: anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az)
kuyruk sallıyorsa hoşlanıyordur.
kendi halinde bırakın baktınız anlayamıyorsunuz sonra tekrar kendi halinde bırakın.
iki arada bi derede kalıp hayatı mahveden durum.