bugün

erkeklerden kadınlara bulaşmış bir hastalıktır.
olmayan ilgidir çünkü erkeklerde kalça dikkat çekmeyecek kadar küçüktür. büyüğüne ise zaten pek merak duyulmaz çünkü büyük kalça erkeğe hafiften yumuşak bir hava verir.
anlam verilemese de,önlenemez gerçeklerden birisidir.
erkek olmak *öt istediği için hakkaten var mıdır diye kontrol etme ihtiyacından doğan ilgidir.
bu işte bir yanlışlık var.
(bkz: figüranlar yer değişmeli)
(bkz: kalça değildir o)
adonise kadar yolu vardır.
kız kalçasına ilgi duymasından daha olumludur.
lakin takke düşer kel görünür, pantolon düşer kıl görünür.. olmaz! * kısacası döt vardır döt vardır.
Erkek dedigin az etli butlu olmalı kalçası da aynı şekilde.
merak edilen bir sonsalıdır.
sadece etli butlu değil sıkı da olmalıdır.
Bir kalca nasil olur da kendi kalcasindan guzel olur hem de bir erkek kalcasi? Sorusuna cevap arama sekli zamanla ilgiye dönusmustur.
erkeğin kalçasına bir de sıçarken bakması gereken kızların ilgisidir.
kalabalık mekanlarda tacize kadar varabilen durumdur efenim. *
genelleme yapılmadığı sürece doğru tespittir.
hafif dolgun ve kaslı erkek kalçaları, kılsız olduğu sürece kadınların ilgisini çeker.

dediğim gibi genelleme yapılmadığı sürece!
ısırılır.
erkeğin kadın kalçası sevgisi gibidir. ancak erkeğin kadın kalçası sevmesiyle, kadının erkek kalçası sevmesinin nedenleri farklıdır.

erkekler kadın kalçasını sever çünkü göğüs ve kalça kadının dişiliğine, çekiciliğine ve doğurganlığına vurgu yapar. kadın da erkek kalçası sever ama kadının erkek kalçası sevmesinin nedeni sağlam kalçanın erkeğin cinsel gücünü ve omurga sağlamlığını yansıtmasıdır. özellikle küçük ama sıkı kalçalar kadınların ilgisini çeker ve bu erkeğin sağlam bir fiziğinin olmasına vurgu yapar.

yani sözün özü kalça çalışmayı ihmal etmeyin beyler. hadi şimdi doğru squat'a!
doğru ilgidir.

bugün popoma ellediler lan. arkamı döndüm bizim arkadaş arbak, ulan arbak ibne misin sin lan dedim, yıllarca içimizde miydin it ne var lan it dedim, olum ben değilim lan dedi, demek ki kalabalıkta her an her şey olabiliyor.
hiç bi zaman bi kadının kalçasının verdiğini, erkeğin kalçası veremez.

titremek istiyorum, titret beni bebeğim.

evet titreyerek boşalmak istiyorum.
yoldan geçen her erkek için olan ilgi ise ilgi değil bildiğin sapıklık.

güzel sözlüğümüz sokakta milletin götünü kesen karılardan derhal arındırılmalı. bu ne yavvvv. kesin benim sevgilimin sıkı seksi kalçalarına da bakıyo bunlar. ulan götünüz alev alsın emi.
spor salonlarında, saç ağarttığımdan mütevellit gayet sıkı ve esmer kalçalardır.
This tag, rough, is enough to get what reason they look for. Swh
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar