bugün

alışveriş lan alışveriş.
Gösterilen ilginin hic bitmemesi.
Kıskanılmak.
entry uzun olsun, ulu puana yarasın diye gereksiz yazılmış kelimelerden oluşan bu cümlenin sonunda aslında kısaca tek kelime ile "beğenilmek" diyebileceğimiz kız beğenisi şeysidir. en çoğudur bu hatta.
Kendisine, sizin için değerli olduğunu hissettirmenizdir. Bunu da çeşitli yöntem ve hareketlerle yapabilirsiniz.
(bkz: övülmek)
Kıskanılmak. Net.
Bu sorunun cevabını başkasına veya söz konusu kıza sormadan bilen birisi.

Ayrıca başlıkta kızlar denilmiş. Tek kalıyorsanıZ hep bu "daha fazla kız, daha fazla, çok daha fazla" mantığınız yüzünden. Ve okuyucuya not, her insan farklıdır.
- erkek tarafından sahiplenilmek.
- bunu yapan erkeğin sürekli ilgisine sahip olmak.
- hem kibar, hem maço, hem zarif erkek olabilmek.
- güzel mekân ve yemeği bilmek.

gerisi zaten bunların devamı.
merhamettir. Bugün itibariyle bunu anladım. Hayvanlara arabayla çarpıp kaçan orospu çocukları ne yaparsa yapsın gözüme giremez ve gözümde yaşamayı haketmez.
Yeşillik.

Dediysem açık hava değil.
Bol baharatlı yarım kokoreç. Olsa da yesek.
Soganli urfa durum yanina da acili ezme.
Tartışmak.
Sadece iLGi !
aşk isterler yapmacıksız ve içten.gece vakti arabacıda kokareç yerken bulmak isterler kendilerini.aşk , bir deniz gibi dalga dalga kalplerine dokunmak gibi.

ne yazdım la ben , bakmayın bana kızlar para ister kredi kartı ister kariyer ister.
tutamoyorum kendimi.
çok afedersiniz yanak.
ilgidir kesinlikle. Sadece sevgiliden gelen ilgi değildir bu anne, baba, arkadaş... Aslında yoğun sevginin karşılığını ilgiyle görmektir.
iskambil oynamaktı bir zamanlar. -_-
hacı ne demişler deveyi diken insanıda şey eden . Bunlara iyi davranırsan hayatının içine ederler . Hayvan gibi davranıcan ki kıymetin artsın .
always talk money dude.

paradır.
elbette ki iki tatlı söz bir güzel bakıştır. amk iki güzel söze tav olup sonrada başımızı dağlara taşlara vurmaya bayılıyoruz.
dolar ve euro.
hepsi farkli farkli seylerdir ama hepsinde ortak olan ilgidir. ama cok olursada bunaltır. umursamazsan da rahatsiz olur. yani fazla kasmamak lazim cozmeye deil yasamaya calismak gerek su akar yolunu bulur.
papatyalar ve papatya tacı yapabilecek bi bey.