bugün

aslında her erkeğe göre bu anlar değişmektedir. hayatında hiç kız görmemişler için kızlar her daim çekicidir. araştırmalara göre kızlar genelde kırmızı donla daha çekici gözükmektedir. *
(#1501003)
gösterip vermemeleridir. milyonları erotik film sevdalısı yapan neden i$te budur.
yaz yağmurunda ıslandıkları zaman üzerindekilerin tenine yapışması sonucu ortaya çıkan görüntü.
gözlerini kıstıkları andır.

çok anlam taşır duruma göre...
uykudan kalktıklarında, gözlerinde mahmur bakışlar, camdan vuran günışığının önünde gecelikle ellerini bellerine koyarak bir elleri havada olmak üzere hafif esnemeleri ve ayrıca üzerlerinde zaten var olan bazı özel hormonların iyice günışığına çıktığı durumlardır.
sigaradan hemen önceki an.
kesinlikle gulumsediklerinde.ustune tanimam.
kesinlikle üzerinde bornozla banyodan çıktığı an, hele bir de şampuan veya duş jelinin kokusu hala tenindeyse, offfff...
böyle masum masum baktıkları an.
sana bakmaya kıyamayıp, gözlerini ürkekçe senden ayırdığı zaman.
üzerlerinde sadece hemen kalçalarının altına kadar inen bir gömlek olmadı sweatshirt ve onun altında sadece iç çamaşırı (sütyenden bahsetmiyorum) olduğu zaman bir de saçlar ıslaksa budur der o an gerçekleşen 1 sn.lik ölümümü kutlamak için 1dk. saygı duruşunda bulunurum... *
"oda loş,sessizlik derin ...
koridordan adım seslerini duyduğunu hissediyorsun hiçbir seda yansımasa da.onun kapı koluna dokunmasıyla kurduğun kısa hayalden çıkıp tekrar odanın erotizm kokan havasına giriyorsun.uzandığın yatakta hafifçe doğruluyorsun derken kapıdan içeriye vücudunun kıvrımları alacakaranlıkta belli olan kız giriveriyor.damarlarındaki kanın basıncıyla yutkunman zorlaşıyor ve yüzünü ateş basıyor.kızın aheste aheste yaklaşmasını seyrediyorsun,kalbin biraz öncekinden çok daha hızlı.hemen dudaklar kızarıyor ve ereksiyon sağlanıyor.tek kelime etmemek için kendini zor tutuyorsun.kız yatakta senin yanına doğru uzanıyor ağzı belli belirsiz aralık bir halde.saçlarını çıplak omzunda hissediyorsun.burun deliklerinin şişip şişip indiğini gizlemeye çalışsan da artık çok geç.
kızın gözlerinin içine bakıp gözlüğünü yavaşça çıkartıyorsun,yani vücudunda kalan son aksesuvarı."
işte en çekici olduğu an:gözlüğü de çıkmış kızın çırılçıplakken öpüşmeden hemen önceki bakış a'nı.
zekalarını sergiledikleri an.
şuh bir şekilde bakıp parmaklarıyla gel gel işareti yaptıkları an.
üstlerinde sadece beyaz erkek gömleği varken... tek geçerim.
orjinal olan her kız çekicidir.
bisiklet kullandığı zaman.
aklını zekice kullanabildiği anlardır.
"ay şu an bana kim bakıyor? yüzümde birşey var mı? şu çocuk bana baktı mı?" diye kafalarından türlü cümle kurmayıp, çevreyi umursamadıkları an.
çekici olmaya çalışmadıkları an.
sevişmeden hemen önceki an / anlar.
hayatın umurlarında olmadığını gözüne sokmaya çalışmadıkları zamanlar.
gözlerini sizin üzerinize diktiği an. tabi sevgiyle bakacak.
blowjob esnasında gözlerini dikerek size baktıkları an.