bugün

(bkz: erkeklerin en itici oldugu anlar)
Vermediği veya kendini satmadığı anlardır.

Siz satamıyorsanız ben varım.
içkili oldukları zamandır.
Bakımsız olduğunuz zaman, kendinizi soğutuyorsunuz biraz hijyenik olun yeter, şimdikiler dağınık ve bakımsız pasaklı olmaya çalışıyorlar, ama normal bir durum dur kız arkadaşına senin gibi delikanlı kardeşim olsun, dünyayı karşıma alırım diyen tiplerdir şaşırmıyoruz.
erkek "seninle görüşmek istemiyorum" dediği halde ısrarla telefonla arayan, mesaj atan, peşinden koşan "gurursuz" kız tipidir kesinlikle.
erkek arkadaşına yaranmak ıcın yaptıgı her sey
kendını herkesten her seyden üstün gördugu anlar
yanındakıyle kıtap fılm vs bırseyler konustugumda yaaaaaa sıkıldım been berkecan naptı bılıyomusuuuunn seklınde araya gırdıklerı anlardır.
Sıçtıkları andır.
burnunu karıştırmak .
leş gibi ter koktukları an.
küfür ettiği andır.

(bkz: ya bırık amını koyıyım yı)
ağızlarının kokusu.
sigara içerken ki, küfür edenker ki hali. böğğğğ.
Şımarıp kendini bir şey sandıkları andır.
üff diye başlayan her cümleyi sarf ettikleri andır.
(bkz: hımmmm mmm)
Cafede hesap öderken masum masum yüzüne gülmesi...
Dost dedikleri insanları bile kıskanmaları.
Cıvıklaştıkları andır. Erkeğe ya da kıza farketmez ama erkeğe karşı cıvık olan kız daha itici olabilir en az sigara içen ve küfür eden kadar.
kız olduğu anlar.
iti alıp sokakta gezDirdikleri an.

Hani it-ici yaa.
Yırtık kot pantolon giydikleri an. Özellikle son zamanlarda dizi yırtık pantolon.
koltuk altını eliyle sıyırıp burnuna yaklaştırdığı andır .

kızlarda itici gelir.
Eksiliceksiniz biliyorum ama kesinlikle küfür etmek. Hani şöyle arada bir edersin anlıyorum ama her kelimenin arkasına mk koyunca daha samimi veya daha çekici olMuyosunuz.
sahte telefon kullandıklarını farkettiğim andır. Bu andan sonra aklımdan engelli çocuklarımızın olduğunu geçiriyorum ve daha itici geliyor.
nedense kanka demeleri bana itici geliyor. neden bilmiyorum. abi demeleri de öyle keza.

ilginç tabi.