bugün

Yanınızdan giden birinin arkasından, daha on saniye önce gülümsüyorken; giden kişi daha kaybolmadan onu çekiştirmeye başladıkları an.
ankaralı gibi konuştuğu an.
lan o kadar çok var ki sayamadım bi an O_O
siktir git ya başımdan dediği an.
(bkz: diz kapağı yırtık kot giyen kız)
çocuk taklidi yaptiklari(?) andır.
erkek gibi konuşmaları, kadının barzosuda mı olurmuş demeyin, oluyor ve çok itici oluyor.

--spoiler--
geçenlerde metroya binerken, biraz daha arka tarafa ilerleyelim abıııııııııı i değil bakınız, ı ile söyleyip üstüne de basa basa söylemesi tiksindirmiştir evet.
--spoiler--
Karşımda yemek yerken ağzını şapırdatıp garip sesler çıkaran bir bayanla bir daha yan yana gelmemek için elimden geleni yaparım.
Dır dır bağlayıp, hiç sizin anlattıklarınızı anlamamaya çalışmak için elinden geleni yaptıkları anlardır.
osurdukları zaman çok itici oluyorlar.
sigara içtikleri andır.
küfür ettikleri an.
ugg ve leoparlı tayt giydikleri an.
bağırdıkları andır.
Hemcinsi ile tartışmaya girdiği anlar.
merdivene bacaklarını açarak oturup ateşin var mı diye sordukları an.

ya sen faruk musun sen hakkı mısın amk o nasıl tavır ?
amk küfürünü ettikleri andır. tuvalet ihtiyaçları da oldukça itici oluyor. kız dediğin yemez içmez gaz çıkarmaz. zaten her şeyi pembe.
Ayakta sigara içerken küfür ettikleri o andır. Canım şey sus istersen denilesidir.
kesinlikle felsefe kastıkları andır.

erkek dediğin şöyle olacak, şunu yapmasını bilecek vs vs. tarzında konuştuklarında kulaklarımı tıkıyorum, üç maymunu oynuyorum adeta. zira böyle bir iticilik olamaz. istediği kadar küfür etsin, edebilir. gülünür geçilir. ama do not talk to me about philosophy !!
Onlar candır. Kızlar da olmasa açılacak başlık yok amk.
sesiz olduklari an.
Kesinlikle sakız çiğnedikleri andır Ve de sokakta yürürken sigara içtikleri an.
her zamanki gibi çok konuştuğu anlardır.
yürürken sigara içtikleri andır.
çok konuşmak, bağırarak konuşmak, sigara içmek (yürürken) daha da çoğaltılabilir.