bugün

aşırı kilolu olduğu halde dar kıyafetler giymesi.
Geçen bi avm'de gördüm aklım çıktı. Genç bir kezban, nerden bulduysa 33'lük bir tespih bulmuş, bitirim bir vaziyette çekerek dolaşıyordu. Altında da yeşil adidas aşortman ve ugg vardı...

Tedavim devam ediyor...
sigara içtikleri an.*
ağızlarının ya da terlerinin koktuğu an...
erkek arkadaşına yaranmak ıcın yaptıgı her sey
kendını herkesten her seyden üstün gördugu anlar
yanındakıyle kıtap fılm vs bırseyler konustugumda yaaaaaa sıkıldım been berkecan naptı bılıyomusuuuunn seklınde araya gırdıklerı anlardır.
erkek "seninle görüşmek istemiyorum" dediği halde ısrarla telefonla arayan, mesaj atan, peşinden koşan "gurursuz" kız tipidir kesinlikle.
sakiz cignerken.
kufur ederken.
babası hatta dedesi yaşındaki zengin bir erkekle ilişki kurduğu an.
yapmacık oldukları anlar!
Bir kadın çok konuşup kafa ütülüyorsa en itici olduğu an işte o andır.

Kadın olsun erkek olsun, çok konuşan insanları haz etmiyorum elimde değil..
şımarık oldukları an.
içerik bulunamadı.
Hani şu dökülen saçlarını baş ve işaret parmaklarıyla toplayıp, sonra sanki dünyanın en önemli işini yapar gibi o iki parmağı ovuşturup saçlarını yere atmaları yok mu, aha işte o andır.

Hem itici hemde ağızlarına yüzlerine vurasım geliyor.*
öpmek isterkene olmaz diyerek sizi ittikleri an. harbiden itici oluyorlar ama... **
bir vaktinde bir arkadaşımın ,başka bir kızla deliler gibi saç saça , baş başa kavga ettiğini görmüştüm .

o günden sonra o kızla karşılaşmamak,konuşmamak için elimden geleni yapıştım .

birbirlerini kavga mekanının hemen yanında bulunan vestel bayii * nin camlarına filan çarpmışlardı , yerlerde süründüler , tükürmeler , tırmalamalar ... ne ararsan ..

mesele de bir erkek yüzünden cereyan etmiş ** ..

sonuç olarak ; başka bir kızla kavga ettikleri an ...