her ne söylerserseniz söyleyin, kadınlar bu sözleri gözlerinin içine bakılırken duymak isterler.
" sen benim her şeyimsin " dir.
için de dışın kadar güzel.
"Gül bahçemin güzel gülü."
bir kadın ne kadar güzel olup olmadığını, kimden daha güzel/çirkin olduğunu bilir. bu yüzden "çok güzelsin." şeklindeki iltifat ona hiçbir şey ifade etmez. sadece tebessüm eder geçer.

esas demeniz gereken
"sen diğer kadınlar gibi değilsin, çok farklısın, düşünce yapın, davranışların bambaşka ve bu benim çok hoşuma gidiyor." minvalinde şeylerdir. (kişinin özelliğine göre tabi ki.) belki fiziksel olarak ondan daha mükemmel sayısız kadın vardır ama siz onda olup diğerlerinde olmayan pozitif farklılıkları vurgularsanız çok daha sevinecektir.
dış görünüşe iltifat güzeldir de pek etkili olmaz. 2 saat sonra unutulur.
kişiliğine iltifat edin. %100 çalışıyor.
sen her halinle güzelsin.
Kendi adıma konuşmam gerekirse insanların güzelliğine, bedenine yaptığınız iltifatları samimi bulmuyorum. Eğer iltifat edilecekse yapılan işe, karakterine, düşüncelerin sağlam oluşuna vb. detaylara iltifat edilmeli. Bence çok daha samimi ve gerçek. Ne o öyle ooo yavrum hepsi senin mi ayakları. Geçiniz lütfen.
Eminem'in ustaca bir kelime oyunuyla ettiği iltifatlardandır.

"Kondomsuz Becereceğim Tek Kadındın."

Yazar Resmen Burada Çocuklarımın Anası Olmanı istiyorum Diyor.
iltifat etmek isterdim fakat kelimeler kifayetsiz kalıyor.
Diyip işin içinden çıkmalısınız yoksa .....
zayıfladın mı, kilo verdin mi sen ya gibi basit sorulardır, öğrenemediniz.
duymak istemediği iltifatlar olarak yazarsanız daha kısa sürer.
Ne kadar güzel nefes alıyorsun.
iltifat almak beni sadece rahatsız ediyor.
Son günlerde oldukça zayiflamis goruyorum seni. kesinlikle o sinirli surat yok olacaktır.
Ya da yahu bu giydigin elbise sana cok yakisiyor cidden.
En olmadi dekolte ve etek boyunu muazzam ayarlamissin. Cogu kadinin yapamadığı cesaretle yapmissin bravo dersen off off.
Dış görünüşleriyle alakalı her türlü iltifat.
görsel

birebir aynı surat ifadesi ile beraber söylenmesi gereken iltifattır. uzun zamandır havada savrulan 20 kiloluk çanta görmedim birileri söylesin hemen hati *
Yalnız biri bana oy ne ponçiksin falan derse ağzına kürekle vururum.
kilo mu verdin sen?
-kalçaların zıpkın gibi

bu iltifatı duyan kız kesin evlenir sizinle.
Rahat ol Götün güzel. Şimdi bu bir çoğunuza garip gelebilir ama bu her zaman tutmuştur. Ben öyle yarak kürek pembe lafların adamı olmadım hep bilinçli ve yerinde kabalık daha hoş gelir hatunlara ki onlarda bunu severler. Tecrübeyle sabit. Burada piç gülüşü yapıyorum.

Edit: şaşırmadım.
Bir de köpek gibi sevin filan.
(bkz: çok yakıştı)

Bok da giyse bunu duymak istiyor.
Söylenerek her kızın kalbinin çalınacağı iltifatlardır.

-) sen muhteşem bir detaysın
-) çok tatlısın ya senin baban şekerci falan mı?
-) oy ne kadar ponçiksin sen

Gibi sözlerle kalbini fethedemeyeceğiniz kız yoktur.

Özellikle sen muhteşem bir detaysın sözünü mal olması durumunda anlamayıp güzel bir şey sanma ihtimali yüzde 80 olduğu için yine iyi iş yapılır.

Hadi yine iyisiniz *
"Bugün çok güzelsin" anında gülümseme garantisi.