(bkz: orgazm sırasında kadının ayak parmaklarını kasması)

evet, ne yazık ki böyle bir başlık var...
adeta sudan çırpılmış balık gibi çırpınmaları ve öne eğilmeleri ama bu hareketlerin hepsini istemsiz yapmaları...
yapılan bir araştırmaya göre türkiyede kadınların %60'ı orgazm nedir bilmiyor... yazık.
cok zordur. arada aşk yoksa ve hatun kişi partnerini daha cok düşünüyorsa, partneri bir görev tamamlıyor gibi kendi halinde takılıyorsa imkansızdır.
hatun kişi genelde çığlık atar hiçbir kasını kontrol edemez, titrer. zaten anlaşılmayacak gibi birsey degildir partneri için.
Bi zahmet eğil bak, Akıyorsa boşalıyordur. Hayır yani bunu da mı ben söyliyim?
(bkz: arazöz kız)
(bkz: kadınların boşaldığını zannetmek)

hee canım kadın boşalıyor. erkeği dölleyecek ne de olsa. (bkz: akıl fikir)
her kadın farklı tepkiler verir dolayısıyla bu sorunun net bir cevabı yoktur, kimisi bağırır, kimisi titrer, kimisi donar kalır, kimisi kasılır çeşit çeşit tepkiler verirler arkadaşlar, bakın bakalım dikkatli bir dahaki sefere sizinkisi ne çeşit.
(bkz: yine ıslandım inanır mısın)
boşalmak lafını erkeğe mal eden insanları görmemize neden olmuş belirtilerdir. orgazm anına ulaştığı anı anlatmaktadır orada. yoksa erkeğin boşalması dediğimizde siz "he şimdi erkek, yük boşaltıyor... hmmm." diye olaya bakarsanız zaten sizin seks anlayışınız sadece erkeğe endeksli olur. yani "ben siker giderim, kız ne bok yerse yesin."ciliktir bu.

edit: ayrıca "cream" ne demekmiş ingilizcede ona iyi bakın bakalım.
kadınların da erkekler gibi boşaldığını sanan bir erkeğin hiç bilmediği belirtiler. kasılırlar tatlım, orgazm olmadan önce kasılırız.
böyle bi foşşş sesi geliyorsa kesin boşalıyordur.
kadınlar için orgazm taklidi rehberi vol. 1
zıplarlar.bağırırlar,mesela fus ro dah! diye bağırırlar.sonra ısırırlar,tavana atlarlar. ulan zevk alıyorsa anlarsın zaten,dakika mı tutacan o zaman napacan?
aslında bir swf ile cevaplanabilir ama.

http://inciswf.com/1284765308.swf
gergin ve sinirli tavırların tersine dönmesinin sayılabileceği belirtilerdir.
(bkz: boşaldım rahatladım)
ağlamak.
ağzını tutankamon mumyası gibi açıp, hareketsiz kalırsa yükünü boşaltmıştır.
o, ıııhh, oohhh diyenlere inanmayın.*
gözlerin tepeye çıkması, çıkan garip sesler. Aslında bir kız boşalırken sizdee normal olmazsınız, önce kendinize de bakın..
partnerini iter, tırnaklarını partmerini vücuduna batırır.
(bkz: sifon sesi)
Bağırdığı andır.
tam o sırada inleyen nağmeler ruhu sarar.
bacaklar titrer ama farketmek ustalık ister. farkettiysen hızlan .
Hani yavru ceylan doğduğu an bi ayakta kalmaya çalışıyor ya.

O belgesel güzeldi ya, severim ben ceylanları.

Her kıza göre değişiyor. Ama genellemesi ceylan bunun.

e-dit: evet erasmus yaptım ne eksiliyorsun yani?
elbette titreme, inleme gibi belirtiler vardır ama mevcut bir kesinliğe götürmez sizi bu. gerçek olup olmadığını asla anlayamayacaksınız gençler. saygılar.