hala çözemediğim sorunsaldır. aşk mı sevgi mi ilgi mi güven mi ne yani. illa ibne mi olalım ha?
eski yetkili ararlar, evet.
ilgidir, imrenilen iliski olma istegidir.
Bir orta yol bulabilmektir arkadaşlar. Ne vıcık vıcık bir ilişki ne de ilgisizlik.
Piç olmak, serefsizlik yapan olmak, birilerini hor gören olmak, siddet uygulayabilen olmak, serseri olmak. Bunlari arıyorlar.

Edit: eksileyen kisi, dediklerimin yalan oldugunu ispatlayamicak bir kiz degilse ben de cizmeli kedi degilim. Atarlandirmayin adami.
Ben öncelikli olarak ilgi arıyorum.zaten bir erkek ilgi göstermediği kızı beğenmemiştir.Ölesine yol verin gitsin.
sahiplenilme.

ilk istedikleri bu fikrindeyim en azından.
kişiden kişiye değişen istekleri vardır. para, aşk, saygı, sevgi, sahiplenme,millete sevgilim var havası atma, alışverişi kakalama, bir ömür boyu mutlu yaşama vb diye uzatılır. zaten erkeklerde de durum neredeyse aynıdır.
Kızların bir ikişkide aradığı: "her kadının ilişkiden beklentileri farklıdır. Hatta her insan böyledir" diyen bir erkektir. Çünkü bunu diyen erkek her kadına özel davranır bu kadınları hem deli gibi kıskandırır hem de çok ilgisini çeker.

Ben mi? Bence kadınlar bir ilişkide çocuk büyütmenin provasını yapmak istiyor. Sürekli özel alanınıza dalma sebepleri de bu olsa gerek. Ve yine çocuk büyütmenin provasını yapmak istiyorlar bu sefer rolleri değişerek. Şımarık kız çocuğunu oynamak istiyorlar sizin de bir baba şefkatiyle onu sarmanızı aynı zaman da tahamül etmenizi, ilgilenmenizi istiyorlar. Sevilmek istiyorlar herkes gibi. Ve kadınlar ailesiyle gururla tanıştırabileceği kadar efendi genel kültürü yüksek kariyer sahibi bir erkek isterken aynı zaman da sınırsız eğlenebilecekleri bir serseri istiyorlar. Yatakta sert sokakta beyfendi mutfakta biskolata erkegi istiyorlar. Sabah kalkinca bir omlet istiyorlar. Arada bir guzel söz duymak istiyorlar. Yaşam standartlarini yukseltebilecek ve çocuklarina iyi bir eş olabilecek adamı istiyorlar.Kadınlar bazen hayatlarını bir adama vermek isterken de bazen özel bir alanları hep kalsın istiyorlar. Bazen kiskanilmak isterken bazen de kısıtlanmamak istiyorlar. Kadınlar çok şey istiyorlar. Birçoğu da bunu kabul eder ki bazen ne istediklerini kendileri de bilmiyorlar. Her kadın biraz kararsız olabiliyor.

Ben mi? Ben kadınların ne istediğini umursamıyorum. Ben nasıl bir kadın istediğimi umursuyorum. Eğer birini istersem o zaman onun isteklerine değer verebilirim.
(bkz: Promer) kips kips...
Bir kıza babasının sahip çıktığı gibi sahip çıkacaksın azizim! Sonra biraz güven, sadakat ve sevgi. Aklıyla değil kalbiyle seven bir kadın daha ne isterki...
öncelik olarak güven.
bakirlik. falan falan.. ya saka yaptim bu devirde nerede bulcan boyle temizini. hele bir de erkekse uu yani. neyse saygili olsun ilgili olsun ama abartmasin sadik olsun tamam baska ne istenir ki?
Bir ilişkide, erkek ne istiyorsa onu ister...
Kadını, ekeği, osu, busu yoktur...
Erdemli, iyi ve doğru insanın, ilişki boyutunda, kadını ya da erkeği olmaz...
Ama en çok huzur ister...Aşktan da öte...Huzur...!!!
Insandan insana değişen cok da genellenemeyecek beklentiler dizisidir. Sen şu şekil ararsın ben bu şekil ararım herkesin aradığına kimse karışamaz
anlamanin cok zor hatta imkansiz oldugu bir sorunsaldir.
Kızlar darılmasın ama para yemeyi seviyorsunuz.
sorundur, net. sorunsuz, efendi, düzgün, net bir adamla sorunsuz bir ilişki yaşayan bir kız henüz görmedim; yaş 26 efenim. yoksa da sorun yaratıp siktir olup gidiyorlar.
KISKANILMA, SAHiPLENME, iLGi.. bu liste çok uzar kafa yormayın hiç.
Tek aranan şefkat.
güven,sevgi ve ilgi.
adam gibi adam gerisi teferruat.