bugün

(bkz: makat kanseri)
Götüne 18 cmlik bir cismi-zadenin girmesini hangi hanımefendi ister.
Bunu validene sorsana delikanlı demezlermi adama.
ya illa zevk alacam diye bu kadar midesizliğin lüzumu yok. iki hadis okuyun. kaç tane yazı okuduysam hepsini yoldan çıkmış azgınlar yazmış. yazıklar olsun gerçekten. sorsak hepiniz müslümansınız.
sen götüne bir şey girsin ister misin?

biraz empati yapın.
erkek olarak bir kadın benim bir taraflarıma birşeyler soksa hoşuma gitmezdi açıkçası. aynı şekilde kadın da keyif almayacağını düşünüyorsa yapmasın efedim. hak verdim şu an.
Alışınca madem delisi oluyorlar bu zevki kendin tatsana. Otur bi soda şişesine. Keyif almasan da alışmaya çalış.
Analdan fırlamış yazar merakı. Sormak lazım nerden çıktığını.

Edit: çıktığı delikten başka derdi olmayanları da başına toplamış ya başına baksana. O delik gibi ağzını yayarak konuşuyorlar..
Hassas olmaları acıya dayanıksız olmaları.
Saat tabi 2 olunca abazanların üşüştüğü başlık.

Ben böyle konuşsam annem ağzıma biber sürerdi. iyi aile çocuğuyum ben.

Bana verin kızlar.
Boşsunuz.
Aids en çok anal yoldan bulaşıyor hatırlatayım dostlar.

Her deliğe sokmaya çalışmayın, kendinize hakim olun. Sonra sağlıksız ve itibarsız yıllar başınıza bela olur. Helalinden evlenin. Eşinizle bile anal yapmayın.
geleceğini düşünmelerinden kaynaklanıyor. ileride idrar tutamama problemi yaşıyorlar çünkü. hiç kimse yolda giderken patır patır döken birini yanında gezdirmek istemez..
erkeklerin yapmama sebebiyle aynıdır. zira söz konusu bölge cinsel amaç için değil, başka bir amaç için yaratılmış bir bölgedir, insan doğasına aykırıdır.

şimdi tabi lgbti meriçleri saldırmaya başlar bana, tercihtir bilmemnedir diye. artık bıktığım için şunu diyorum sadece; "hayır sizi dışlamıyorum, lakin yaptığınız da çok matah bişey değil"
Namusu götündedir.
Kişiden kişiye değişmekle birlikte, ülkemizde bakireyim diyen kızların daha çok yaptığı sex çeşididir.
biz erkekler niye içimize birşey sokalım ya biraz mantıklı bok atın amk. bişeyleri içine alarak zevk alan içine alma görevini temsil eden sizin cinsiyetinizdir. biz kız olsak belki düşünürdük ama erkeğiz anal yapabilen kız ayrıcalıklıdır.