bugün

yaşı henüz 18 dir, ciddiye almayı gerektirmez.
arkasindan nejat alp dinleten kizdir.
Karsinada biz cogg severik hemde delikanlinin dibi gibi severik mesele yagisikli olmak deil kizi adam gibi sevmegdir diye boguren ayilara neden hayir diyorlar diye soruyorum onlara burdan ben

(bkz: ne istedigini bilememek)
akpli kızdır. görsel
Sen adam gibi sevilmeyi hak edecek ne yaptın? diye sorulması gereken yavşaklıktır.
derdim olmuş sözlüğe dert
hepsi erkek hepsi de mert
bikaç kız var da kaporta pert
hani bize dam dam?
ne demiş ulu liderimiz tyler durden abimiz, ''bizler kadınların yetiştirdiği jenerasyonlarız.'' ne güzel de söylemiş değil mi. bu devirde adama ''adam''lık olgusunu, onun çevresindeki kadınlar ona veriyor, ya da onda oluşmasını sağlıyor. kadınlar böyle trip atarak aslında kendi hemcinslerine laf sokmuş oluyorlar bence.
adam gibi sevenleri sevdiğine pişman eden, ilgi gördüğü yerde her şeyiyle durup ilgisi bir gram azalsa karşısındakinin duygularını ve yaşadıklarını siktir edip sevgiyi görmezden gelip adam gibi seven yok cümlesini sarfeden kızdır. düşkünlüğü sevgiye yönelik değil ego tatminine yöneliktir. iğrendiğim hemcins türüdür.
yanlış mı?
Adalet arayışıdır. Ona yavşaklık diyorsanız sizin anlayışınız tabi.

Kim ne kadar seviyorsa o kadar sevilsin, kim ne kadar değer veriyorsa o kadar değer görsün. Derdimiz bu. Aşkta adalet!
tanışmak isteyen her erkeğe sapıkmış gibi davranırsanız, seven bi erkekle tanışma olasılığınız da düşüyor haliyle.
Adam gibi sevilecek kız olmadığının bilinmemesinden kaynaklanır.
2010 senesinden sonra kızlarda oluşan günümüze kadar gelen çocuklarımızın daha fazla çekeceği bir önyargıdır. Bu kızların götünü kim kaldırdı bu kadar? Sosyal medya tabiki. Daha bugün arkadaşımla konuştuğum sohbettir. Neden kızlar bu kadar egolu oldu neden bu kadar uzak duruyorlar erkeklerden? Kızların bunu söylemesine rağmen adam gibi adamları terkettikleri gerçeğidir. Çünkü diğerlerinin sen şöyle güzelsin sen böyle taşsın gibi söylemeleri yüzündendir terketmeleri. Adam olman önemli değil son 5 senedir. Sosyal medyada azıcık fenomensen azıcık yakışıklı kaslıysan senden iyisi yok abi net.
Yavşaklık değildir.
Bazı kadınlar, herşeye rağmen durabilir ilişkilerinin ardında. Bir şans, iki şans derken görür; tam bu dediği tüm adamların hatalarını. Biriktirir, biriktirir.. hâla arar bazen, bazı kadınlar o adamı umutla, şans vererek bir yenisine.. biriniz de yanıltmayın diye döner durur belki de beyninde.
Bütün kızları genellemek doğru olmaz ama kızların yüzde 70 i malesef bu kaşarlardan oluyor.
Geri kalan yüzde 30 unuda gören veya duyan yok.

Genel anlamda sevginin geri plana düştüğü şekilci toplumun sonuclaridir.
Ben otu boku yedim, ona buna verdim, diğer erkeklerden göte şutu yedim şimdi götümün kaldırılması gerek ve bana bakacak bir tane salak lazım demenin en adi, en şerefsizce hali.
Gidipte efendi adam yerine piçlerle beraber olursan tabi öyle olur. Demeyi gerektirir.
Genelleme yapmışlardır ve bu dahil tüm genellemeler yanlıştır.
(bkz: mecnun)