bugün

evet efendim.**
herkesin bildiği gibi bazı bayanlarımız araba kullanmak konusunda pek başarılı değiller. genelde park manevralarında arabanın önünün arkasının nereye kadar gidebileceğini tam bilemezler. arabanın önünü de göremezler ki güzel bir manevra yaparak arabayı çıkarabilsinler. bu yüzden ya arabayı sağa sola çarparlar ya da o anki duruma göre herhangi bir kazaya sebebiyet vermemek için orada bulunan bazı yayalardan yardım isterler.

şimdi gelelim bu bayanın sizin peşinde nasıl koşacağına.

otoparktan arabayı çıkarırken bir bayan orada bulunan bazı yayalardan yardım isteyecektir. işin can alıcı noktası o yayanın siz olmanız. bu bayan arabayı çıkarırken sizden yardım istemeli. arabanın geçemeyeceği yerde geçer diye o bayanı ikna etmeniz gerek önce. sonrasında bayan ikna olunca yavaş yavaş ilerleyecek ve orada bulunan bir arabaya ya da duvara çarpacaktır. çarpışma sonrasında kısa bir şaşkınlık anından sonra arabadan inecek ve üstünüze yürüyecektir. kaçmazsanız eğer zaten dayağı yersiniz. eğer ki kaçacak olursanız pes edene kadar da arkanızdan koşmaya devam edecektir.*

edit: bazı bayanlar dedik hacı tüm bayanlar demedikya eksilemeyin artık yeter.*
eline mangodan %75 indirim kuponu alıp bağıra bağıra dolaşmak.
ilgisini çek ve geri çekil, iki adım o bi adım sen
Peşinden koşturmak için saçma sapan uğraşlara girmemektir.
kaçar kovalanır yasası.