bugün

kısacası amsalak deniyor bunlara, bunların daire başkanıda bizim şirkette çalışıyor olabilir. internette denk geldiğin eşi ile konuşurken asan kesen, stajyere yavşarken adeta bir don juan olan herifler var ya aynısı...
bende siksen değişmeyecek bir özelliktir. babamla nasıl konuşuyorsam karşımdaki x bir kadınlada öyle konuşurum. bukalemunluk mesleği bize ters.
Normal hayatın da asarım keserim diyen arkadaşlarımı bu şekilde görünce çok gülüyorum.
rezilliklerimizi yüzümüze vurmayın...
istemsizce her Türk erkeğinin yaptığı eylemdir.
Mesela yabacı bir erkeğe seslenirken kabaca:
+ Hooppp Birader! bakar mısın?
Ama kıza seslenirken:
+ Pardon hanımefendi.... swh.
gaydırıguppaktır.
bas tonda tribün sloganı mı atalım kızın yüzüne karşı?
ıslatmışlığımız vardır.
memleketim kızlarının vesile olduğu testosteron kaybından kaynaklıdır.

ne yazık ki.

biyolojik sikerim..
ibnedir bu.

Erkek arkadalarına karşı barzo gibi konuşurken, kızlara karşı oldukça nazik ve ince bir ses tonuyla konuşur.
Yavşak!
Samimiyetsizlğin tavanlarındadır.
Samimiyetsizin tekidir. Prim vermeyiniz.
lale erkeğin tekidir.
az samimi ol ramço.
Kız tavlamak için kendini kasan itici erkektir. Halbuki kendini kasarken daha küçük duruma düşüyo haberi yok. Ne gerek var böyle şeylere beğenen doğal ses tonunu beğenir.
Kız gibi konuşmuyorsa gayet doğal erkektir. Karşısında bir kız olduğunun farkında olan erkektir. Ne yani erkek muhabbetinde dalgasına iç anadolu ağzıyla konuştuğum gibi mi konuşayım?
Sanki herkes doğallığa çok önem veriyor anasını satayım bu yüzden doğal olanın adını hanzo, kro, kekoya çıkartıp bu değişenleri centilmen yapıyorsunuz.
Kendine bir karakter inşa edemediği için sahip olduğu yetersiz ve ezik kişiliği yaptığı taklit çalışmasıyla perdeleyen erkektir. Sadece kızlarla konuşurken değil banka görevlileriyle, avea müşteri hizmetleriyle falan da böyle konuşurlar.
Amacı meme, kuku olan erkektir.
normal şartlar altında "geliyom, geliyim, geliyam, gelom" vs derken, evrim geçirerek "geliyorum" diyebilendir. fakat "geliyorum" un ağzında emanet durduğunun farkında olmayandır.
https://www.youtube.com/watch?v=1vF4ystKGgc
bu konuyu açanın amacını merak ediyorum. kendindeki değişimi merak ediyor olmalı.
(bkz: sesle ayar vermek)
kızların yanında kendim gibi olucam diye analı avratlı konuşan erkekten daha iyi durumda olan insan türüdür..
evlerden ırak tipi erkek.
kız tarafından aklı başından alınmış erkek olabilir. kınamamak gerekir.
- bak hele nevin geliyo mınaaaoooogöyiiim lömbür lömbür maşşaallaahhh!!!!
+ he yaaaa hacı var ya bunu verecekler ki ööööleee biiirrgghhaaaannngoorrmm ki vay vay
* selam millet nehaber...
- nevin biz de tam senden bahsediyorduk ya
+ hoşgeldin canım yaaaa...