bugün

karşı cinsle paylaşacak hiç bir ortak noktanın olmamasıdır. tek dünyaları dudağa ruj sürüp büzerek poz vermek, selfie denen boku çekmek, sosyal medyada teşhircilik yapmak ve dikkat çekmek, ''ayhhh bugün ne giysem hihihihi'' ve ''ayhh eski sevgilim benmle konuştuaaaaa''dan başka bir dünyası olmayan amlı milletiyle paylaşacak hiç bir ortak yönümün olmamasıdır. ben ikinci dünya savaşından girip karl marx'tan çıkacam, o bana diyecek ''ayhh adet kanamam var üfff.s''. sonra da kadın düşmanı derler. dünyanız bu kadar işte.

not: bu başlığı istediğiniz gibi algılayın. zikimde değil. ben düşündüğünü yazan adamımdır.
olmadığı içindir.
az önce bir kez daha test edildi onaylandı. oltaya gelen bir amlı yazar klasik türk kızı kaprisiyle bir kez daha beni kendi cinsinden tiksindirdi. mesajları copy paste yapardım buraya ama ifşa yasak sanırım.
olmuyor azizim olmuyor, ortak paydada buluşmak cidden zor.

Hadi oturalım bi sohbet ederiz diyosun , siyaset zaten konuşulmaz, futboldan ben bile anlamam, bilgisayar konuşsak kendimi en son uzaylı seyreden birine birşeyler anlatmaya debelenirken buluyorum.
Hadi biraz felsefi konuşalım oluyorum , 2 descartes 2 diyojen sözünden bahsedelim de üslubuyla tartışalım diyorum oda yok.
olmadıysa teknolojiye dönelim yeniliklerden bahsedelim, kinect konuşalım, androidden yürüyelim diyorum sohbet dahada tıkanıyor.
iyice zor ediyorum , o zaman kitaplardan konuşalım diyorum, fiks elif şafak, bilemedin pulpamidir puccamidir her ne haltsa ondan ötesinin adını bile ben bilmiyorum .
haliyle konu alışverişe, onun seçtiği kıyafetin saçıyla uyumluluğuna falan dönünce bi sigara yakıyorum, başlıyor anlatmaya, bu konular anlaşılır olsa da hayatındaki saçıyla yada kıyafetiyle alakalı ekstrem olayi 2 bilemedin 3 ayda bir saçı düzelttirmek ve tshirt kot yada eşofman giyip rahat takılmak olan beni açmıyor.
sonra neden sevgilim yok falan diye dövünüyorum işte...
Uzun süre kızsız kalınmıştır. Biraz zaman gecince yeni tanıştığın bi kızla konuşmanın yeni tanıştığın bi erkekle konusmak kadar rahat olduğunu görürsün.
Kız olarak aynı konudan şikayetçiyim.
Aynen diyerek gün bitirenler var. Konuşamayan insanlara tavsiye edilir. Aynen.
kızlarla konuşacak hiç bir şey bulunmamasının sebebi, konuşabilen kızlara denk gelmemenden ileri gelir ; gerçi o da samanlıkta iğne aramaya benzer ya neyse.
Onun hakkında sorular sorabilirsiniz. Kadınlar cevaplamayi sever
çükü ve futbol dışında konuşacak konusu olmayan adamın standart halidir.
evet çoğu kızımız gündemi takip etmiyorlar, genel kültürleri de erkeklere göre biraz daha düşük bu bir gerçek. türk hatunlari bilgili olmalı. lakin kızların bulunduğu ortam da biraz onları gündem dışı kalmaya iteliyor. kimi kizlar var akıllıdır bilmese bile bileni dinler. erkek anlatır kız dinler erkeğin bilgisinden etkilenir bilmese bile karşıdakinin bilgisine saygı duyar ve onu takdir eder ve hep onla konuşmak ister. abaza dolu her yer çünkü. diğer türlü kizlar ise zaten akıllı erkekle degil ortam sahibi salak erkeklerle takılırlar sacma sapan dizi felan izlerler kekodurlar. o tip kızlarla muhatap olmayacaksin zaten. (istisnalar hariç) davul bile dengi dengine.
bazen benim efenim..arkadaşken yağ gibi akıp gider muhabbet,güler eğleniriz her konudan konuşuruz..ama aynı insanla sevgililiğin ilk günleri bildiğin içime doğru sıçıyorum neden böyle oluyo 25 senedir çözemedim..konu bulamıyorum kafam bambaşka yerlere gidiyo..(ki genelde yakınlaştıktan sonra sevgili olurum biriyle,hiçbir problem olmaması lazım aslında)
Pasif bir erkek olduğunuzun göstergesidir. Kıllı bir kezbanın ilgisini bile Kendinize çekemiyorsanız harbi Zavallısınızdır. Epi topu bir tane Kız yani AQ!