bugün

açık ayakkabılarla lütfen ama lütfen ince çorap giymeyin. yok parmaksızı yok burunsuzu kabul edilemez. bir daha görürsem gidip söyleyeceğim yüzüne.

açık ayakkabı adı, bunu düşünürsen daha iyi anlayabilirsin.
eğer sabah yataktan kalktığınızda ki haliniz güzel değilse hiç boşuna moda, ayakkabı makyaj, ruj, marka çanta, boya, fön, mini etek vs. diye kasmayın.aklınızı ve kültürünüzü genişleterek açığı fazlasıyla kapatabilirsiniz.
Kizlar sevme isini abartmayin ya boyle yilis yilis olmayin ben bile soguyorum erkekler nasil sogumasin yani.
buradaki tavsiyelerin hepsi kızlardan gelmiyor, aklınızda bulunsun.
kizlar! yalnizliga alismayin. sonra bagimlilik yapiyor meret, kimseyle beraber olmak istemiyorsunuz.
(bkz: 3 tam 1 robot)
bir erkek olarak tavsiyem; sakın birbirinizi dinlemeyin. ****
-erkekler asla asla yapmaz dediğiniz herşeyi yapabilirler.güvenmeyin.
-romantizimden önce hep sexi düşünür ona göre davranın.
-sizin için çok masum bir şey onun fantezisi olabilir davranış, kıyafet ve duruşnuza dikkat edin.
-kendinizi hemen teslim etmeyin.evlencek adam bunu istemez.
-erkekler kaşarlara bakar ama hanım kızlarla evlenirler. evde kaşar dışarda hanım hanımcık olun.
-ne kendi paranızı ne de onun parasını yiyin. ayakta durmayı bilin.
-herşey için dırdır etmeyin kaçar.
-onunla maç izlemeyi, ps oynayı öğrenin evde süper vakit geçirirsiniz.
-arada rahat bırakın arkadaşlarıyla takılsın sizde öyle. yoksa monotonlaşırsınız.
- bir erkeği asla aşalamayın, aklıyla zekasıyla dalga geçmeyin.
- seviyorsanız anlayışlı olun, .... gibi.
erkekleri dırdırınızla mahvedin. haydi kızlar güç bizde artık...

(bkz: shera)
birini ilgisine ve yakışıklılığına kanıp sevmeyin. önce davranışlarını gözlemleyin, acele etmeyin.
ne çok kız olmaya meraklı erkek yazar varmış, sübhanallah karşim.
erkeklerle alışverişe çıkmayın.

neden derseniz, çünkü hemen sıkılıyorlar. mağazada "benim alışverişim 10 dakika sürdü 3 saattir aynı şeylere bakıp duruyorsun yeter." diye size bağırıyorlar. sonra biz bunları aynı zamanda kendi üstümüze de alınıp bozuluyoruz, zaten 40 yılın başında bir alışveriş keyfimiz var ondan da sayenizde keyif alamaz oluyoruz.

bırakın onlar pes oynasın, ya da eline bir iddia kuponu verin içinde "la liga" geçen bir cümle kurup kuponu onlara uzatın, onlar yapması gerekeni bilir zaten. hem siz rahat edersiniz, hem de biz rahat ederiz canlarım.
Selam sevgilisinin başını siken kız. Bildiğin gibi sevgilinin beyninin etini yiyorsun, kendini tutamıyorsun sürekli seninle ilgilenmesini istiyorsun. Artık gözlerini açma vaktin geldi. Sevgilin PES oynarken defalarca mesaj atmanın sonucu sıfır olacaktır, hiç bir erkek o an da Adriana Lima olsan dahi mesaj atmaz. O onun için hayati önem taşır. ilk mesajında dayanır ikincide dayanır üçüncüde dayanır dördüncüde tekmeyi yersin. Onun dışında sana geç cevap verebilir ısrarla senle ilgilenmesini istersin ,bırak çocuk rahat rahat aldatsın seni verdiğin yok bir şey yaptığın yok. Erkek erkeğe dışarı çıkacağında itiraz ettiğin için tüm haklarını kaybettin zaten. Erkek erkeğe birbirlerini sikecek halleri yok sana ne ? Bırak gezsin, sen kızlarla sürtmüyor musun ? Bir de çocuğun geçmişini kurcalamazsan senden sonrasına bakarsan iyi olur aksi takdirde oda senin geçmişini kurcalar yarrağı yersin. Sütten çıkmış ak kaşık değilsin biliyorsun.Gelelim triplerine, reşit oldun artık ne tribi bu. Her halta trip naz trip naz yaparsan o ilişki yıpranır ki yıpranmıştırda. Bana ne ya ne bok yiyorsanız yiyin sadece çocuğu rahat bırak at kafası dünyanın merkezi sen değilsin. Erkektir aldatır yani her boku yer sonuçta beyni sikinin etrafında tavaf eden varlıklar.
kızlar hepiniz şanslı olmayabilirsiniz bel kıvrımınız olmayabilir. kütük gibi de olabilirsiniz. ama bunu gözümüze sokmak zorunda değilsiniz. lütfen dar giyinip kot üstüne löp löp et bırakmayın. löp löp etleriniz kalçalarınızdan çok daha şişkin ve inanın göze batıyor. lütfen kızlar ince belli olmayabilirsiniz göbekli olabilirsiniz ama ince belli ve göbeksizmiş gibi davranamazsınız.
Aşk kadına yakışırsa layık olduğu gibi yaşamasını bilin . Ölmeden önce yaptığınız - yapmadığınız hiç bişeyden pişman olmayacak şekilde yaşayın . Hep mutlu olun , pozitif olun arkadaşlar ...
sakız çiğnemeyin,
çizilen ojelerinizi silin,
fazla ağlamayın dozunda ağlayın,
solaryuma girip de kışın bile zenci gibi dolaşmayın,
uyumlu giyinin görüntü kirliliği oluyor sonra,
duş alın ter kokmayın,
saçınızı tarayın,
tırnaklarınızı kesin veya kısa manikür yaptırın iğrenç sarı uzun tırnaklarla dolaşmayın,
kaşlarınızı öyle ip gibi aldırmayın

vs. vs.
yüzünüzü turuncuya boyamayın, hayır yani cildinize yazık.
göz altınızdaki ışıltılı beyaz şerit o suratta fazla olmuş, kırışacaksın bak söyleyeyim.
ojelerini silip tazelemek için üşenme, uçları hiç hoş durmuyor.
dip boyanı eksik etme ve senin sarışın olmadığını herkes biliyor, boş ver kasma.
medium bedenden fazlaysan giyme o taytı.
ojesiz sandalet giyme, çok büyük hatalardan.
doğal olacağım diye de paspal hale gelme, kendine dikkat et.
saçının şekli değil temizliği önemli.
parfüm kokman önemli değil, temiz kok yeter.
Lafı uzatmadan,gevelemeden....Kadın gibi olun..
(bkz: sayın sözlük bana hanımefendi bulur musunuz)

yapamayın oğlum böyle şeyler. kızları afişe edip, sizi sizi...
her gün dus alin, yağli saç hos değil.
sekerli parfüm kullanmayin, hele doldurma hiç.
tirnaklarin çirkinse uzatma lütfen.
o tayt üstüne yapismasin arada pantolonda giymeyi dene.
şişman ve mutlu olmayın.bogaziniza sahip çıkın mutlu olun.
sazan gibi atlamayın. kadınlar söylemiyor ben söyleyeyim bari.
Futboldan çok anlamayın, iyi araba sürmeyin, kavanoz kapağı açmayın, market alışverişi yapıp naim süleymanoğlu gibi eve gelmeyin. Tırnağı kırıldığı yada vitrinde görüp beğendiği elbise satıldı diye yas tutup omuzda ağlayan kişi olun. Kelin merheminde indirim var!
makyaj yapmayı bilmiyorsanız yapmayın arkadaşım o boğaz ile yüz arasındaki renk uçurumunu görmek istemiyorum.
dedikodu yapmayın. azıpta birden fazla erkeği idare etmeyin. karşınızda ki insana'da anlayışlı olun. rica ediyorum.
güncel Önemli Başlıklar