bugün

genellikle ruhu orospu olan hemcinslerimin uyguladigi moda. size garanti veriyorum ey abazan sozluk ahalisi. boyle bir kiz bulursaniz icten icten yandigina emin olabilirsiniz. cok var benim cevremde boyle kasarlar. gidin cakma teklifinde bulunun. kabul edecektir. *

edit: koca gotlu diyen geri zekali kiz arkadaslar olmus. gelin canlarim, ozelden kiz oldugunuzu kanitlarsaniz size vucudumun fotografini da atabilirim. *

benim boyle sacma sapan seyler giymememin amaci bellidir. dusuncelerimi anlamayi basaran neden karsi oldugumu da anlamistir zaten. fazla aciklamaya gerek yok.
göbüş hizasındadır.

bence çok yakışmakta.

töbe maşallah.
Düşük bel giyersin orospu olursun!
Yüksek bel giyersin orospu olursun!
Giyersin orospu olursun!
Giymezsin orospu olursun!

Bu kadınlar size ne etti gardaşım?

Desteklediğim modadır.
yüksek bel demeye çalışan yazar beyanı. asıl utanç verici durum ise bir kızın, diğer kızlara böyle şeyler söylüyor olabilmesidir.
bence yakışmamaktadır. kim giyerse giysin.
kızıl saçın moda olmasıyla başlayan modalardan biridir.
(bkz: yüksek bel pantolon)
daha birçok şey moda olmuştur. creepers denilen ayakkabılar, mathilda kolyesi, chooker denilen kolyeler, emojili tişörtler. hepiniz birbirinize benziyorsunuz lan.
iğrenç moda, hayatta en nefret ettiğim pantolon tipi, bu pantolon tipi düşük bele tepki olarak doğmuş ve düşük belin yarattığı o muhteşem görüntüyü akıllardan silmeye çalışmaktadır. Asıl amacı göbek deliğinden genital bölgeye inen ince çizgi halindeki tuyu kapatmaktır, giyenler katıksız Kezbandır.
Bunun bir üst modeli göbeği açık kazak ile kombilenen versiyonudur. Yeter artık dedirtir.
kalçalarına güvenen hemcinslerim giyer. koca götlülere dert olur haliyle.
Düşük bel pantolon giyince kenarlardan yağlarının sarkacağını bilen kızlarımızın tercih ettiği pantolon çeşitidir.