bugün

O göbeğe(!) peercing çakılmazsa yazıktır, günahtır dediğimdir.
--spoiler--
yazar burada kız olduğundan bahsediyor.
--spoiler--
sporcu kızdır muhtemelen! erkeksiliğe kaçmadığı müddetçe iyidir denebilir!!!
harika olandır. hayatımda yalnızca bir kızda gördüm, canlı canlı ve o da sokaktaydı. kızın suratına baktım, vasattı ancak o göğsünün altında biten atletin altında başlayan karın kaslarını görünce resmen hormonlarım yoğunlaştı. elbette kastım avuçlanacak duruma gelmiş six packler değil, siz anladınız dediğimi.
Abartmıyorsa iyidir.
itici durur, erkek gibi gösterir fiziklerini, tamam göbek olmamalı ama karın kası da yapmamalı kanımca...
Çatala boşalınca spermleri göbek deliğinde toplayan bir abazan buluşu.
henüz hiç bi kızda görmedim.
eda taşpınar'ın karın kaslarına bakın dostlar. çok ideal. ne aşırı kaslı ne de göbek gibi duruyor.

kadınlarda karın kası iyidir.
Jen selter diyorum.
iğrenç durur. kız dediğin narin olur. o göbeği hangi erkek yalamak ister.
Yakışana yakışmaktadır.
itici diyenler neyin kafasında acaba bir iki tane de testestoron ve steroit takviyeli ablanın resmini atıp iğrenç demek bilgisizliktir. Kadın bedenine uygun miktarda kas oranı vücudun daha diri görünmesine sebeb olacaktır. Sıfır yağ oranı olan bir kadın vücudu elbette itici durur ana yağ ve kas miktarı uygun oranda ise fevkaladenin fevkinde bir görüntü ortaya çıkar.
Miktara bağlı biraz.Bodybuilder'sa hiç de güzel olmaz.Tabi kas yerine karpuz varsa o ayrı.
Ben de hafiften var. Hehe
görsel
Karın kası yapıp illa baklavaları çıkarmaya gerek yok. Bakın ne kadar güzel ve feminen duruyor. işinize gelince spor yapmayan koca götlü Türk kızı, işinize gelmeyince ıyyy kaslara bak o ne öyle erkek gibi. Az tutarlı olun Lan.
Tanım: aşırı tatlı şeylerdir kendileri, yapın gızlar!
kızlarda itici erkeklerde güzel ? kızlar yatsın erkekler çalışsın demek oluyor bu. yok öyle bir şey.
Vücutta belli bir yağ oranı var.o oranda hem kaslar çok tatlı belirginleşiyor hem vücut.Orası çok güzel işte.Her iki cinse de yakışıyor o durum.
Görsel kıza ait degil lan ne hemen yavsiyosunuz.

T: bence olmaması gerekendir. Kıvrımlı fit güzel bir vucut varken zayıf erkek vucudunu kim ister.
Karın kası kadınlarda hormonları yüzünden kolay gelişmez. Hayatından beyaz unu şekeri ve tuzu cıkartmak lazımdır. 2 sene sürekli spor sıfır şeker ve düzenli beslenme ile sahip olunabilecek zamazingodur. Ewet crop top ile hoşdurur. Plajda dikkat ceker itici diyen selülitli kıÇlara inat o göbekten sağlık fışkırır. Kac yıllık sporcuyum 4 tane cıkarabildim. Oyle kolay yetişmiyor 6 lı paketler.
itici ötesi bir durum.
Kadınlarda kas, zerafeti ve naifliği ortadan kaldırır.

Kadınların çoğunda kas merakı yüzünden meme bölgesi ortadan kalmaktadır.
Yağ kütlesi olan meme, kas yığını haline gelip meme olmaktan çıkar..
Babet çorabı giyen erkekle aynı seviyede tiksinçtir .
hafif ve abartı olarak iki dalda incelenir. body yapmaktan kaslar çok iğrenç duruyor, tıpkı erkek gibi. ancak hafif olanlarda çoook hafif olması durumunda biraz güzel görünecektir. ayrıca abazalar bu fotolara bakıp azacaklarına gitsin o kilolu,göbekli,boklu karınlarına temizlesinler ahahahah.
abartı olmayanı güzeldir görsel

3 sene önce sadece voleybol oynuyor ve koşuyordum, buna rağmen panda gibiydim * sonra türlü spor dalları denedim, en son tayland boksuna merak saldım. şimdi hem karın hem kol kaslarım var, aşırı olmadığı için gayet güzel görünüyor.
Fitness yapan bayanlarda biçimli dururken, body building mevzusu kadını maskulenlştiriyor. Daha erkeksi bir görünüm veriyor. Steroid kullanan kadınlarda zaten insanlıktan çıkıyor :( .