bugün

b.k gibi parası vardır ya da çok yakışıklıdır kızlar teklif ediyordur.
olayı cözmüş insan...
kendine güveni olmayan erkekte olabilir.
teklife ihtiyacı olmayan erkektir.
harbiden lan, hiç teklif ettiğimi hatırlamıyorum. sebebi de ne çok yakışıklı olmak ne de bok gibi para sahibi olmak.. olayın akışına göre zaten olacağı varsa oluyorki.
sonuçta yolda yürürken bir anda aşık olup da, tanımadığım etmediğim hatuna da; gel benim sevgilim ol denmez.
-şahsen demem. * huyunu suyunu bilmediğim hatunla sevgili olmam.

edit: teklif edene de saygı duyarım. medeni cesarettir.
fuckbudy si olan erkektir.
olayı çözendir. cool insan modelidir. kızları köpek gibi peşinde gezdirir.

(bkz: doğrucu davut olmak)
kadın zaten erkeğin ilgisini ikinci dakikada şıp diye anlar. eğer adamı çekici bulduysa zaten iletişim kurar.

ha adamı beğenmediyse de oduna bağlar ve erkek ne yaparsa yapsın kadınla iletişim kuramaz. telif etmek hanzoluktur.
kızdan hoşlanıyordur. bu kadar net ve kesin! izleyelim hep beraber. buyrun;

http://www.youtube.com/watch?v=E08f0LmXHcY&NR=1
çirkin ve özgüveni düşük insan.
utangaç, yakışıklı erkek. ergen yakışıklı. ilk çıktığım 50 kızla yaşadığım olaydır. sonra ne mi oldu; çocuk süzme piç oldu. aga bunuda siktin mi durumu doğdu. daha daha sonra; seksin aşkı karşılamadığını gördü.
bence gay.
ya çirkin, özgüvensiz, tipsiz ve korkaktır ya da çok yakışıklı, kendine olan güveni harika olan, karizmatiktir.
erkeklere teklif ediyorsa defansta sıkıntı var demektir.
Hatun tarafından teklife fırsat bırakılmadan bertaraf edilmiştir. Yaptım, bilirim, pişmanım!
zeki insan.
Erkeklere teklif ettiği anlamını çıkardığımız erkek tipi.
bu benim. iyi yanları da var kötü yanlarıda..mesela teklifi yapmadığın için ilişkide hep üstün sevilen aşık olunan taraf olursun, kötü yanı ise teklif edenler güzel de olsa genelde teklif etmediğin için istediğin hatunla olamıyorsun.
akıllı erkektir.

teklif ne amına koyim? sanki futbolcu transfer edeceksin. kızla baş başa kalırsın iltifat edersin, elini tutarsın sonra dudağından öpersin oldu bitti. kız zaten el tutma aşamasında elini çekerse istemiyor demektir baktın eli çekmiyor yumul dudaklara.
hayatını hukuk derslerine adamaktan, kızlarla beraber olma fırsatını kaçırmış olan erkektir.. ne yapalım hacı? o kadar ağır ders varken kızlarla beraber olmaya vakit bulamadık.. hala da bulamıyoruz..