bugün

merak ediyorum seviyorsa niye türk kızları vermiyor?

sorunsaldır.
seven var sevmeyen var.
Seviyorlar tabi olm deli misin?
Ama erkeklerin bir çoğu amsalak olduklarından ayarsız davranışlarla ya götlerini kaldiriyorlar, ya da korkutuyorlar.
Sevmez,erkekeler istedikleri için yaparlar.
istiyorlarsa niye bana vermiyorlar amk. Dul karılar da evlenmeden durabiliyor. O nedenle evlenmeden seks yapan kız şov peşindedir.
sevmezler. kesin bilgi . yayalım.
Arkadaşlar seksi siz bile normalleştirememişsiniz, kızlar ne yapsın?
BElinizi bile kırarlar.
kızlar yanıtlasın, gerisi yalan yazar.
Düzgün erkeklerle ilgili olay şudur. Eğer düzgün, kibar, ilgili ve iyi davranırsam karşılığında seks alabilirim. Hayır. içgüdüsel ve evrimsel süreçte bile bu böyle değildir. Rekabetçi, ne istediğini bilen ve tutarlı davranan biri istediğini alabilir. Türk kızı ve erkeğindeki ilgizislik ,aşırı ilgi, ego ve bazı eksiklikler iki tarafın da seks ihtiyacını düzgün karşılamamasına sebep olur.
Cevabı “ evet severler sadece bahsetmek istemezler “ olan soru. Sadece erkeklerin aksine bu konuda ketum davrandıklarına inanıyorum.
niye sevmesinler lan kızlar insan değil mi?
Hormonal bir bozuklukları yoksa elbette severler. Bizim ülkede cinsellik tabu olduğu için ve her yer ahlak bekçisi puşt kaynadığından sekse soğuk bakmaları da normal. El alem ne der diye diye ömrünü çürütüp duruyor bu millet.
(bkz: tabi lan manyak mısın)
Bir erkek 2-3 kere orgazm olabiliyorken bir kadın sabaha kadar defalarca olur ve bizim gibi yorgunluk hissetmek yerine yüzünde gülücükler açan mutluluk pıtırcığına döner.
Sonuç olarak kadın erkek gibi bir erkeğe denk geldiğinde erkekten daha çok zevk alır seksten.
Sevmezler. Amlarını gün aşırı tuvaletin ağzına işemek ve arada bir doğurmak için kullanırlar.
benim gördüklerimin hepsi su ve buz katardı hiç sek seven görmedim.
seks cinsiyetsiz bişeydir.
seksin cinsiyeti olmaz.
seksi hayvanlarda sever
bitkilerde sever
dünya üzerinde çoğalan hersey seksi sever.
sevmeyenler gidip aynaya baksın mutlaka fermuarı açık kalmıştır,
cereyan yapıyordur ondan olur,
(bkz: erkek erkeğe n apıyorsunuz lan burada)
Para severler o yüzden seksi de severler.
Seksi kafanızda bu kadar büyütmeyin hiçbir olayı yok, vajinaya girdiğiniz zaman 'da inanılmaz birşeyler olmuyor, başka alemlere gitmiyorsunuz ve inanın bana Elizabeth daha zevkli ve zahmetsizdir bundan, ilk cinsel deneyimimde böyle bir hayal kırıklığına uğramıştım.
Arada sevgi yoksa kızlar sevmez. Sevgisiz seks erkek için de zevkli değildir. Saman alevi gibi biter hemen zevkiniz. Seks peşinde değil, aşk peşinde koşun. Seks 5 dk, aşk ömürboyu sürer
memduh başkan yine adalet dağıtıyor. kaldır da gölgesinde serinleyek reyiz.
Mına bile korlar.
seks neydi yahu?...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar