bugün

sevgi ve şefkate. aşkla bakan gözlere. vs vs.
hayallerini süsleyen erkeğin sadece hayal olarak kalması dışında ot ve bok arasındaki boka aşık olunur.
Tabikide bana.
yanlış genelleme.
ben neye aşık olabilirim ama kardeşim gitar seviyor misal.
Ulaşılması zor olan erkeğe..
Para,pul,yakışıklılık filan değil,geçin bunları.kızlar umuda aşık olur umuda.herşeyi umut ederek bağlanırlar karşılarındakine.
Ben karaktere aşık olurum isterse fakirlikten ölsün.
Yıl olmuş 2015 hala sırulan soru bu.
Bazıları masumluğa, bazıları paraya, bazıları bi arabaya... size, kalbinize aşık olanı bulursanız onu üzmeyin ve asla yalan söylemeyin. Sonra kafanızı duvara vursanız da geç olabilir.
%70 kisilik %30 fiziksel. ama fizikdel dedik diye kasli maslilardan bahsetmiyorum. boyle normal bi fizik bide ortalama bi tipin olsa yeter.
"güzel bi gülümseme, çalışan kafa, uzun boy, geniş omuz" şeklinde sıralanabilir.
Işlev yapan akciğere.
cüzdana.
insanlar neden ölür?yağmur neden yağar?babam böyle pasta yapmayı kimden öğrendi?
Herseyin elbet bir cevabı var.bu sorunun iki...böyle harbiden seven kızlar vardır.işte onlar ya bir "mal"a aşık olurlar,veyahut da bir "adam"a.
karakter fakat dış görünüşünü beğenmediği hiç bir erkeğin durup dururken karakterini öğrenmeye çalışmaz.
not: bunu bir yerde görmüştüm fakat hatırlamıyorum sadece doğru tespit olduğu için yazdım.
içtenliğe, dürüstlüğe, seni anlıyor olmasına ve sana olan bakışlarına.
daha önceden kimsede bulamadığı, sadece onda bulduğu her hangi bir şeye.
kişiliğe karaktere aşık olur diye biliyorum ben.

büdüt : imla hatası
parası olsunda ajdara bile olabilirler.
Şiire değil. birlikte geçirilen zamanin eğlenceli olup olmadığına.
Tabi ki bana
(bkz: durumlar karşılıklı)
PARA PARA PARA PARA PARA PARA PARA. 2. DAHA ÇOK PARA 3. ÇOK DAHA ÇOK PARA.
Yaninda mutlu hissettigi erkege asik olur.
Birlikteyken gülüp eğlenebildiği samimi insana.
Kendilerini sıkmayan birine.
diğer her şey bunun içine girer.