bugün

ya hu anlamış değilim marka ve şık giyinirler harika saçlara sahipler inanılmaz bakımlılardır ama kolları da kıllıdır, neden ? neden amk neden ?
Kollarımı alıyorum ama verdim eksini arkadaşım.
benden çok kol kılı var diyorum bazı kızlar için. Tamam utanmıyorsunuz biraz testesteron fazla ama lütfen. Lütfen pürüssüz bir vücudunuz olsun ki. Sizi tercih edebilelim.

Bırde eksılemeyı severler.
inatci olduklari içindir.
-da ve -ki yazım kuralları hakkında bilgi sahibi olmayanların düşüncelerini önemsemediklerinden de olabilir tabi.
(bkz: mc donalds kızları vs burger king kızları) çalışanlardır.
evet yeni türkiye' nin temelleri atıldı ve en önemli konumuz kadınlar neden kollarındaki kıllı almaz. 2023' de tamamen pürüzsüz kızlar olacak merak etmeyin.
Alinan kol kili cok sert ve kalin geldiginden dolayi olabilir.

Bir tuyo kizlara, ten renginiz de boyarsaniz cok goze batmaz.
doğallık her zaman iyidir. o yüzden kıllarını almazlar.
kesinlikle almalarını salık veririm zira bırakın görmeyi kızları o şekil düşünemek bile insanı kusturmaya yetiyor.
kol kıllarını alma modasına koyun gibi uymak istememelerindendir. bu da son birkaç yıldır çıktı yoktu ondan önce. bir anda birçok kız kol kıllarını aldırmaya başladı. erkekler de aldırsın o zaman bu kadar rahatsız oluyorlarsa. kendilerininki malum balta girmemiş ortam gibi. o acıya katlanabilirlerse tabii. kol dediğin üstünde ince ince kıl olan yerdir kılın olmaması gariptir esasında.

saçma olan kızların almayışı değil almasıdır.
bende almış kızları pek tasvib etmiyorum naturel durduktan sonra pek problem degil.(ama şimdi mana vermiyorum Kolu jiletli kız sevmiyorum.)benim gibi bir manyak kolları almış kıza ulan acaba cok mu kıllı bu acaba kolunu alıyor bile dedirtir.Birde yeminlen kaşı olan kadın yok anasını satim kaşlı karı istiyom. p
daha etek tıraşı yapmayan erkeklerin söylemi.
siktirin gidin lan.
Arkadaşlarından bazıları o olayı gerçekleştirmişse ;
*çirkinliğin resmini gördüklerindendir.
senin sorman için. kumral veya sarışınsa almasına gerek yok zaten. esmerse haklı olsanda sanane. öyle mutlu belki. sen alıyor musun kollarındaki kılları? erkekler neden mağara kaçkını gibi dolaşıyorsa o sebepledir.
(bkz: kıllı kızlar)
(bkz: çünkü eşeğin zikinden dolayı)
Dinimizce büyük günahtır bunu bildikleri icin yapilmaz .