bugün

Kızlar piç olanı sever altına yatar, sonunda da efendi erkeklere kapat atmaya çalışırlar.
Öyle bi yalan var gerçekten , kızlarla bir araya gelip konustugumuzda şöyle derler genelde.. böyle sert olsun lafını geçirsin , kavga ettigimizde kalkıp kolumdan tutup dışarı cıkarsın beni falan. Nazik olmasındansa sert “maço” olmasını istiyorlar , tabi böyle bir erkek bulduklarında da herkese ayrı dert yanıp söylenirler. Ne istedikleri belli değil (bazılarımızın)
bu konuda söz kızlarındır, dinleyelim.
Koca bir yalan.

Salon beyefendilerini sevebilecek kapasiteli kızlar Nerede?

Maço ve özenti erkekler revaçta. Şartlar böyle.
Doğruluğu olmayan bir yalandır. Kızlar höt diyen erkeklerden hoşlanır.
Yalan değil gerçek.
son zamanlarda ikili ilişkilere dair görülmüş en yerinde tespittir. nezaket hoşgörü sadakat değer vermek gibi şeyler artık erdem olarak değil kullanılabilecek şeyler olarak görülüyor. Bunları bünyesinde barındıranlarda maalesef salak olarak tabi..
Bu ülkedeki çoğu kızın kezban olmasından kaynaklı durumdur.

Okumuşundan tut cahiline kadar çoğu hanzo erkeklere ilgi duyar.

Bu hiçbi zaman değişmez ancak güzel istisnalar var tabi.
yalan bizzat tecrübe ettim sert ve otoriter davranan erkekler daha çok ilgi çekiyor.
Her genelleme gibi, boş beleş tespittir.
Nezaketi, ilişkinin olmazsa olmazı sayan, bunu önemseyen, eksikliğinde ise tüm gemileri yakabilecek kızlar vardır.
Ve sayıları sanıldığından fazladır, aklınızda olsun.
kızların dediği olur.
görünür de öyle düşünülebilir ama bilinçaltında inanın bana kaba erkekler yatar.
bütün genellemeler yanlıştır dersem ne anlarsanız o.
Hak verdiğim doğru bir yalandır.
Kızlar maço ve höt diyen erkeklerden hoşlanır.
bazı kızlar nazik erkelerden hoşlanır.
bazı erkekler naziktir.
nazik olucam derken kırılmasın da, samimi olsun yeter.
Kibar erkekler genel anlamda çekingen ya da cool oldukları icin kızlar da hanzolara kalmakta.
4s kuralına bağlı olarak kızlar maço adı altında maganda severler gunuzmuzde şu degismistir sadece eskiden bu tayfanın altında Tofaş varken şimdi vw Audi mevcut.
Yalan olmayan başlıktır. Benim de yalnız olmanın sebebidir.
Doğru da olabilir yanlışta olabilir ama o kızlar bize denk gelmiyor sanırım.
haklı önerme. piç erkeklerden hoşlanırlar net.
çoğu insan kendisi gibi olanı sever. gevşek tavırlı bir kız tabiki kaba bir erkekten haz eder.
Kızlar her zaman piç erkeklerden hoşlanır. Sıkıcı, mıymıy insanı napsınlar.
Yalannnnn

Kadınlar sert ağırbaşlı kendini taşıyabilen maskülen erkekleri çekici bulur net.
Bu yüzden çok kaybettim ..

Bir keresinde bir koz sen çok iyisin.
Dedi ve gitti..
O yüzden gençler nazik olmayın bizim kadınlarımız bundan anlıyor...

Sessiz adam zavallı adam olarak görülüyor..
Hep bir dalavere olacak üçkağıt ekşin olacak yazık..