bugün

kızların kendilerine kafe, arkadaş grubu veya buna benzer ortamlarda

kendilerine bakan ve hoşlandığını anladıkları erkeği beğenmeleri halinde,

onu cesaretlendirmek için ne yapacakları sorusudur.

ulan başlık gayet açıktı konuşunca iyice karıştı durum he.

evet kızlar ne yaparsınız,

utangaç, yakışıklı sizden bir hareket bekleyen bir delühanlı için.
burunlarini karistirirlar.
kukusunu parmaklar.
ne yaparsa yapsın ama beni rahat bıraksın.

allahından bulsun, o zalım.

'depresyon styla'
kendileri de bakarlar ama bir erkeği kesiyormuş gibi görünmemek için çaktırmamaya çalışırlar. kaybecek bi şeyleri yoksa onlarda belki bakabilirler veya niyeti iyice bozdularsa kalkıp lavaboya falan gidebilirler konuşma ortamı yaratmak için. kızların daha doğru cevaplayacağı mevzu.
çırılçıplak soyunup domalırlar.
Mal gibi bakarlar afedersin .
karşılıklı bakışmayla devam edilir. daha fazlası olmaz. he arkadaş grubundalarsa bi arkadaşına söyler kız ''kanka haberim yokmuş gibi ayarla bizim işi'' der. tatlı sona bağlanır.

ben değil kuzenim böyle yapmış.
göz önünde bulunur. bakmaz kesinlikle ama kadrajına almıştır bu net. şapşirik hareketler yapar, sevimli olmaya çalışır. sizle konuşurken utangaçtır.
aynı ortamdayken; okul veya iş yerinde her yerde karşınıza çıkabilir tesadüf süsü vererek falan.
onlarda bakar. hatta bakmakla yetinmeyip karşılıklı masalarda dans da ederler.
yan yan bakıp bıyık sıvazlarlar genelde.
Saçlarıyla oynar. O tarafa bakmamaya çalıştığı için sürekli etrafına bakar ve her kafayı çevirdiğinde elemana bi bakış atar. Kendine bakan erkekten hoşlanmadıysa "ay şu salak bana bakıp duruyo sinir oldum" diyerek yanındaki kıza gösterir. Ancak hoşlandıysa yanındaki kızı bir tehdit olarak görür ve asla bu durumdan bahsetmez. Harekete geçmez ancak erkeğin cesaretlenmesi için daha sık bakmaya başlar. Sonra eleman gelip konuşmak isteyince de tersler. Çünkü kezbanlık bunu gerektirir.
valla makinada yanına oturup bir makas alıyor önce ben bu kadarını biliyorum diğer kızlara hep ben yazdımda ondan.
Bunu farkedemiyorsanız ne yapsın. Bence sallamayın zira herkesin önünde sizi reddedip millete ego tatminini gösterebilir.
Bilinmeyen durumdur. Keşke bi işaret olsa da gidip konuşabilsek. Ama kız gülse bile tanımadığı kızla gidip konuşamıyor erkek. Çok üzülüyorum bu duruma. Ne güzel kızlar var ama ortak ortam olmayınca muhabbet kuramıyon.
(bkz: Allah başka dert vermesin) karşim.