bugün

Tarih 20 şubat 2017 pazartesi.
Uludağ sözlük, aşırı hormon yükselmesine bağlı olarak sözlük erkekleri tarafından kız düşürmek maksadıyla bilimum bahane ve kandırmacalar içeren başlıklar ile yoğun top atışına tutuldu.
Doğru değil.
doğru aşkım.
Düşüyor mu böyle ? .
siz böyle her bakar mısın diyene bakıyorsanız ohoo işimiz var.dönün önünüze bakayım.
bir rica cümlesi.
https://media.giphy.com/m...a/bOifD9wkVMRxu/giphy.gif
güneş gözlüğü maddesel olarak güzel.

ancak varoluş sıkıntılı, güneş gözlüğüne göre kendini organize et kardeşim, bir sürü estetik merkezleri var.

selametle.
kizlar 25 yasina kadar evlendiniz evlendiniz, yoksa boyle adamlara kaliyorsunuz haberiniz olsun.
Gözlük güzel de efekti niye bastın? Efekt yaptın bari ağzı burnu düzeltenden yapsaydın. Ayrıca traveler gelirse görürsün.
sözlükteki son kalan 7 kızın dikkatini çekme çabasıdır. her birinize 30 erkek düşüyor burada haberiniz olsun.
Sözlükte kız olmak vardı ...
Boyun ve gideceğin yerle alakalı olarak değişen model canim.

Evet
görsel
görsel

Kızlar help..
Kına gecesine hangisi daha iyi sizce?
Siyah elbiseye gümüş taşlı ayakkabı, gümüş takılar. Kreme bordo ya da saten krem ayakkabı gold takılar.
ilki daha iyi bence.
Siyah olanı +1.
Kızlar dediği için fikrimi saklı tutuyorum.
iock söylesene fikrini merak ettim..
Türkiye de uzun elbiseyi hakkıyla taşıyan kadın sayısı çok az.
Bu yüzden kısa elbiseye lapin gibi atlarlar.

Eğer göz almak ve farklılık yaratmak istiyorsan tabi ki ikincisi.
Birincisi gece klubü kıyafetinden hallice.
Özel bir duruşu yok.

ikincisi asalet katar.
Güven bana.
Hahahshd. Uzun elbiseyi hakkıyla taşımak…. *
Teşekkürler bu değerli yorumun için.
Rica ederim yeşil kurbağam ahshdj.
ikisi de değil be kızım yok mu şıkır şıkır bi şeyler havalar ısındı hem ikisi de uzun kollu çok yıpratıcı daha hareketli daha eğlenceli renkli şeyler bulabilirsin bilemedim çok sade çok düz çok pişti olasılığın yüksek elbiseler ikisinden biri olmak zorunda dersen de siyah olanı seçerim en azından her tarafı kapalı kapalı değil.

edit: duramadım gümüş takılar kullanma siyahın üzerine de bu arada gold takılar kullan altına da siyah şık bi topuklu giy gümüş daha basit gösterir siyah üzerine gold takı takılır öptüm seni.
güncel Önemli Başlıklar