bugün

beden hocalarının üstlerindeki eşofmanlarının rahatlığından ötürü yaptıkları aktivitedir.

beden eğitimi hocalarının %90 ı zaten yavşak, kızlarda kevaşe olunca böyle bir etkileşim kaçınılmaz oluyor haliyle.
voleybol oynamalar falan, bir tek popoya şaplak atmadıkları kalıyor.
(bkz: badi ekrem)
beden eğitimi öğretmeni bayansa kız öğrencilere değilde erkek öğrencilere sarkma durumu olur. lisede en güzel beden dersleri şimdi adını hatırlamadığım bayan beden hocası zamanında olmuştu. kadın ne desek yapardı. her ders futbol oynardık. bizim okulun bahçesi hep çamlıktı. yeter lan yeter . bu da böyle bir anımdır.
genelleme yapmayayım diyorum ama olmuyor hocam. al işte;

(bkz: beden eğitimi öğretmenlerinin cıvık tipler olması)
öyle öğretmene öyle öğrenci veya tam tersi.
hava atmak için ayağıyla basket atmaya çalışıp atamayınca da potaya suç bulan öğretmendir.
orospu evladıdır. sözlükteki yazarlarımızın kız kardeşleridir bunlar.
beden eğitimi öğretmenlerinin alayının adam olmamasından kaynaklanan bir durumdur. insanı soğutan, tiksinmeyi öğreten bütün iticilik ve yavşaklık bu elemanlarda bol bol vardır. böyle biline.
yüzme kursunda havuzun etrafında dal daşşak gezip okuldan atılanı bile vardır.
genelde o dönemde ezilen hor görülen erkek öğrencilerin oklu bitirip çıkısta bekledigi öğretmenlerdir bunlar.
ogretmen yakisikliysa, bu durum kiz ogrencinin hosuna gider. ozelliklede ergenlik donemine denk gellmisse bu durum, inceden cilvelesir ogretmenle. amma tabiki siniri vardir bu cilvenin. populer kizimiz, popularitesini arttirir bu vesileyle. arkadaslariyla aralarinda kikirdasirlar bu konu ile ilgili. ama olay tacize varirsa, orada dur hoca!
domalma diye tabir ettiğimiz öne eğilme hareketinin beden için en yararlı hareket olduğuna inanan,bu uygulamayı öğrencilerine sık sık yaptıran insandır.uygulama sırasında kendisi ellerini poposunda birleştirip duvara yaslanır ve biricik öğrencilerini izler.
statüsünü kullanarak yapığı en rahat işlerden biridir efendim ilk önce erkek öğrencileri top oynamaya yollar sonra da kız öğrencilere ya voleybol öğretir ya da egzersiz hareketlerini..
top oynadıgınızda sizi geçemeyince faul yaptın diye kıllatan beden öğretmenidir.
Miğde bulandırıcı derecede yavşak insandır.Kız öğrencilerin takla atmasında onlara destek (!) vermeyi çok sever.Yine de kız öğrencilere yavşayan bayan öğretmenden daha kötü denilemeyen kişidir.

(bkz: Lezbiyen beden eğitimi öğretmeni)
vardı bizde bir tanesi. basketbol öğretiyorum ayağına kızlara sarılırdı arkadan yoklardı onları. yavşaktı falan ama iyi adamdı ben severdim onu. şimdide tv başında voleybol maçlarını izleyip 31 çektiğini düşünüyorum.
Bu tipleri irana gönderip astırmak gerekir lise gençliğinin tek ihtisas alanını işgal eder , her derste ciltlerce tonlarca küfür yerler.
(bkz: hey gidi günler hey)
(bkz: ben gençken)
erkeklere mekik çektirirlen kızlara voleybol oynatan öğretmendir.
bir de bunun tarih öğretmeni versiyonu vardır . msn de az önce yasanan diyalog:

öğr.: merhaba.nasılsın canım?
cadıı: iyiyim.tesekkurler.siz?
öğr.: iyiyim ne olsun şekerim.
cadıı: =) *
öğr.: ee nasıl gidiyor seninkiyle?*
cadıı: ee.. olmadı hocam ya.
öğr.: aa. iyi iyi.bir rakibi daha eledik desene.
cadıı: efendim?!
öğr.: artık sadece benim şekerimsin. ahahaha.
cadıı: nasıl yani?!
öğr.: şaka yapıyorum canım ya. sen benim sevdiğim bir öğrencimdin.

okulun en karizmatik ,en sessiz öğretmenine bak. zamanında ağzımız açık takip ediyorduk herifi.meğersem mezun olmamızı bekliyormuş. **
liseli erkeklerden yağmur gibi küfür yiyen ve fazlasıyla hak eden öğretmen çeşididir.
öğrenim hayatımda iki defa karşılaştığım öğretmen tipidir.
kız öğrencilerine yavşayan öğretmen or.spu çocuğudur. yok kız yavşıyorsa o da katmerli orspu olmaya aday kahpedir.
(bkz: yaş odunla adam dövmek)
türk milletinin ortak kader mi lan bu denilesi acı entry.
hem beden öğretmeni hem de adı ekrem olan hocamdır. her kıza utanmadan yavşar. 1 kız 1 erkek aynı anda birşey söylüyorsa önce kızın dediğini dinler.
güncel Önemli Başlıklar