bugün

Vatsap grubumuzun 4. Kizinida everdik simdi sira bende.
altın gününden hallicedir.
Bir erkek girince böyle oluyormuş demek ki.
görsel
gıybet, aşk ve dertleşme içerir.

telefona bakıp gülen bir kız görürseniz muhtemelen kız grubundan mesaj gelmiştir
görsel inanılmaz eğlenceli bir gruptur. Gece saat üçte bile dedikodu yapılır. Mikemmel.
görsel

Mesaimiz saat 4'de başlamıştır. Sevgilisinin lisedeki boklarını öğrenmek isteyenler bize ulaşabilir.
anlamadığım bir olay var aga. Tek bildiğim bu gruplarda dedikoduya konu olanın, banyoda kullandığı şampuana kadar çekiştirildiği. Kızlar ''dedikodu yapan erkekler bacımızdır.'' diyorlar. Ama kendileri 10 gün birşeyin dedikodusunu yapıyorlar. Ulan madem karşı tarafa yapmayın diyorsunuz, neden kendiniz durmaksızın yapıyorsunuz ?
Çok fena şeyleri döndüğü söylenen gruplarmış. Evet.
Şu an erkek arkadaşıma olan devasa sinirimi kusmaktayım. Bir nevi terapi gibilerdir.
varsa alırım bir dal dedirtir.
davulcular tokmakçıkar havalarda uçuşur.
Telefona 5 dakika bakmazsınız 200 yeni mesaj gelmiştir. Muhabbet ederken iyi de kalpli öpücük utanan maymun yollamak falan.. Ne bileyim samimiyetsiz bence.
Eninde sonunda o grupta dağılacaktır.
Anneannemin beni eklediği whatsapp grubudur.
Grupta en ufak benim herkes evli mevli anneannemin yeğenleri.
kız 30 yasinda kocasıylan kavga yapmış evi terk etmiş kocası saçını kestirdigini farketmemış diye!sonra kocası özür dilemiş saçını kestirince kıskandım o yüzden farketmedim numarası yaptım demiş gruptada gaz veriyolar burnunu sürt eve gitme boşanma davasi aç diye.

Kocasını sacini fark etmedi diye evi terk eden kız
Karısı saçını kestirdi diye güya kıskanan koca

Evlilikten soğudum.
Eğer böyle bir grubunuz varsa telefona şifre koymayı unutmayın. Sonra benim gibi telefonunuz başkasının eline geçer ve tüm gizli şeyler öğrenilir.
(bkz: ölüm grubu)

görsel
o grubun içinden bi kaç kişiyle kurulan özel grupta , genel gruptakilerin dedikodusu fena döner. erkekler o yüzden şanslı acaba arkamdan konuşuyorlar mı telaşı yaşamazlar.
Sadece 3 saatte 1000 mesaja dayanan gruptur.
Gördüğünüzde yahut bir şekilde dahil edildiğinizde hızla gruptan çıkıp telefondan uzaklaşmalısınız.
Tehlikeli bir oluşumdur korunma edevatı olmadan yaklaşmayınız.
Eğer tek erkek bensem en iyi gruptur. Evet.
Uzak durun ki başınız ağrımasın.
Alt kümesi olan en az üç kız grubu daha vardır.
Telefonunuzu şarja takmak için iki saniye bakmazsınız ve toplamda on kişinin gıybeti yapılmış günün ana başlığı üç beş kere değişmiştir. Hızlı olmazsanız ölürsünüz bu gruplarda.
Katılmayı dahi düşünmediğim gruptur. Zira genel olarak bu gruplardan hazzetmiyorum.
Fiber hızlı dedikodular döner. Az önce elime geçen bir fotoğrafı çocuk sakın yayma diyemeden 20 kişiye yaydım.
Bireyleri, ilişkileri, ya da olayların gidişatını etkileyen tarikatvari bir oluşumdur. Bir rivayete göre, herkesin hayatına gizlice yön veren en az bir tane kız whatsapp grubu mevcuttur.