bugün

gulsuna korur'un başını çektiği ve başrolunu ahmet abi adlı nuri alço karakterinin kapacağına inandığım ve önümüzdeki günlerde ekrana gelecek olan dizi.

11/08/2008 tarihinde yayınlanmaya başlanacaktır.
başrol oyuncusu pelinin internete koyduğu s*kindirik (ki ben bu kelimeyi çok içten söyledim) videolar ile aile ve çevre baskısı yüzünden hayatları karartılan kızların sesi olucaz ayağına yatıp, prim yapmaya çalışan dizidir. pelin hanfendi gülsuna adlı bir kızı canlandıracaktır.tanıtım için fox habere konuk olmuş ve spiker ablayla dünyanın en b*ktan acıtasyonunu yapmaya çalışmışlardır. * hatta iş abartılmış nimet çubukçu canlı yayına bağlanmış, işin suyu çıkarılmıştır. bez bebekten ve tekrarlarından daha az izleneceğini tahmin ettiğim dizidir.
henüz ortada fragmanı bile yokken sanal alemde çok sağlam reklamı yapılmış dizi.

(bkz: gülsuna korur)
aglak dizi. 5 dakika bile dayanamaz insan bu diziye. bayiyor insani.

bez bebek bile daha iyi.
basketboldan bihaber senaristlerin dizisi. açıp bakabilirsiniz, takımlardan birisi galatasaray formalarıyla mücadele ediyor, üçlük çizgisi yok, asfalt sahada molten'in indoor topuyla oynuyorlar. ayrıca skorun 38-0'dan 38-2ye gelmesine gol olmuşcasına sevinen kızar ve taraftarlar var. azıcık özenli olun be...