bugün

(bkz: mesajlaşılan yazarın harun abi olduğunu anlamak)
(bkz: silver eye)
vardır zaten böyle ortamlarda kesin olur. o yüzden siz siz olunc teknolojik imkanlardan faydalanın mesela kamera açtırın. açmıyorsa şüphe uyandırır direk.
artık yeter dedirten hededir....yeter lan...sobe mk....

siz kimi kandırıyosunuz mk? ben bu sözlükte kız profili yada nickiyle ortalıkta dolaşanların yüzde 80'inin ibne olduğunu ve baskılanmış içgüdülerini tatmin etmek için burada sözlük erkekleriyle oynadıklarını iddia ediyorum....elimde belgeler var mk...şerefsizim bak...ispatlarım da mk...elin kızının ne işi var sözlükte mk? zaten dışarıda istemediği kadar abaza ilgisiyle karşı karşıya değil mi türk kezbanları....bu yüzden topuklu ayakkabılarına rağmen götten bacak olan boylarına bakmadan tanrıça edasıyla ortalıkta dolaşıp erkekleri beğenmemezlik yapmıyorlar mı?
Amacı nedir anlasilamayandir.
Taklit maklit ben kayarim buna aga..
erkeklerden hoşlandığını açıkça belli edemeyen erkektir. yav ne alakası var, şaka falan diye düşünen varsa sikerim ben o beyni. aklındaki tüm duyguları kadın nickinin altına gizleyip içini döküyorsun işte. bunun şaka, eğlence gibi bir durumu olabilir mi ? ben neden öğretmen taklidi yapmıyorum ? ya da neden müdür taklidi yapmıyorum ? çünkü komik olmaz, espiri çıkmaz. hamurumda varsa öğretmen de olurum, müdür de; çaktın mı köfteğor ?
Harun abi.
Duygularıma tercüman olan başlık. Sözlükte kız taklidi yapanların alayı potansiyel ibnedir. Net.
Zengin iseler gay, fakir iseler ibnedirler.
Kız taklidi yapan erkeğe yazıp rezil olanların ağladığı durum. Ne ağlıyorsun lan. *
sözlükte bile kendileri olamayan ibnelerdir.

(bkz: 2 dk adam olun)
VURDURUYORLARDIR. AHAHAHA. HAY ALLAHIM YA.
kadınlık duygularını bi nevi tatmin ediyodur.
pipisi dussun.
Gizli ibnelik vardır.
Uludag Sözlükte epey bulunan yazarlardır..
Hayır anlamıyorum kendilerine mi azıyorlar.
(bkz: o kendini biliyor)
ılıktır.
Kestirsin kurtulsun yazarlarıdır.
Başlık herşeyi özetliyor.
Helecan arayışındadır.
"sözlükte çok güzel kızlar varmış" diye dolaşanları hüsrana uğratanlardır büyük ihtimal. işin garip yanı hiç bir şekilde cinsiyetini belli etmeyen bana da gidip "tanışalım mı" diye mesaj atan denyolar var. lan manyak mısınız mına koyim?

not: nick altımda mühendis yazıyor. mühendis bir kadın gördünüz mü siz hiç?
Edit: baslik degistirilmistir.

Kiz taklidi yapan sozluk ibneleridir. Kesinlikle erkek degillerdir.