bugün

Boynuz spor olabilir.
(bkz: kan kanseri)
aile ici siddet olabilir,dolasim bozukluguna bagli bir hast. olabilir, seni aldatiyor olabilir,madde olabilir yada sakardir.
küçükken bisiklete binerken sele yanlışlıkla.... yok ya o hikaye başkaydı hihihi.
Dostum üzgünüm ama kiz arkadasin kamçili kelepçeli bir partiye katilmis olabilir.
sikişmiştir.
Boynunda ise keman veya viyola çalıyor olabilir, korkmayın.
Umarım uzak doğu sporlarıyla ilgilenmiyordur.
aklıma bişeyler geliyor da inşallah düşündüğüm değildir.
Kurban bayramının yaklaştığı şu günlerde dikkat et kendine sevgili kardeşim. Boynuzları törpülettir ve başka bir sakata gelme.
Sen yaptıysan sıkıntı yok. Ama... eğer ki başkası ise geçmiş olsun piç kurusu.
ben sakar bir insan olduğum için, kendime "aaa bunu ne zaman, nereye çarptım?" tarzında sorular sorarken buluyorum kendimi. O yüzden, olur öyle çok da şaapmamak lazım.
Vücutta morluklar için ekg çektirmesi yeter.
Vakumlu şeyleri takıyorlar sonra bir çıplanıyorsun mor mor izler var.
Bunca zamandir yoktu da aniden mi belirdi bu morluklar?
Eger buysa, hastalik uyusturucu vs degildir. Oyle olsa zaten daha oncesinden birsey gormus olurdun..
Bu bir yerlerden dusmistür, kendini salak gibi hissettigi icin konusmak istemyordur.
Senin ne kadar saf olduğunu bildiğinden saklama ihtiyacı duymamıştır.
sevgilinizin kick boks yaptığına işarettir. yok lan ne başkasıyla sevişmesi. aklınıza öyle şeyler getirmeyin.
senden hardcore olamayacığını bilince sana ders olsun diye göstermiştir. öyle değil böyle olur diye. Trol seni.
--spoiler--

dizinde de yaralar var, küçük halka seklinde, gerçekten çok tedirgin oldum konuşmak istemiyor.

dayak yeme morluğu değil küçük lokal morluklar

--spoiler--

başlığa derin bir endişe ile seyirtmiştim ancak allahtan durum korktuğum gibi değilmiş.

başlık sahibinin, devamla verdiği birkaç detayı yukarıda paylaştım. bana göre olay, bir dayak olayı değil. sağlık problemi de değil.

bence sevgilinizin küçük bir kardeşi yahut kuzeni var. ata binmece oynuyorlar. sonra da şirinliklerle falan yuvarlanıyor sağını solunu vuruyor.

özellikle size göstermesinin nedeni de çok bariz;

tabi ki sizinle bir yuva kurmak ve çoluğa çocuğa karışmak istiyor.

bu konuda konuşmak istememesinin nedeni ise, bu teklifin bir hanımdan gelmesinin yakışık almayacağı yönündeki ön yargısı.

gördüğünüz gibi her şey oturuyor yerine.
Eğer memişlerdeki morluklar muhatap tarafından yapılmamışsa , sorgulanması gereken hede.
bi hastaneye götür burda derman yok dert var.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar