bugün

verilen emekler boşa gitmesin diye bi süre daha yazılmaya devam edilir. bi noktadan sonra "ulan ben ne yapıyorum ya" diyip vazgeçilmeli. sonu iyi değil.
Sözlükteki sevdiğim bir bayan yazarın dediğine göre art niyetsiz, samimi, abazan olmayan ve küfürlü konuşmayan biri olduğum için içinde bulunduğum yazar grubudur. Aslinda olmasi gereken belki de budur fakat sözlük kizlarinin kafasindaki erkek imaji bu şekilde değistiği icin böyle bir söylemden ötürü kimseyi suçlayamayiz.
sözlükte kız düşürmeye çalışan yazar sorunudur.Ben hiç öyle bir şey ile karşılaşmadım.
Pardon panpa yanlışlıkla yürüdüm.
(bkz: soyun yavrum geliyorum)

Nickimi google' da falan arayıp, eskilere ait capsler bulan yazarlar var. Sonra da bana sapıkça özel mesaj yolu ile teklifler falan...

Erkeğim lan ben...
Rahmetli lidya.
Bir whatssapp diyaloglarında kiza beni em diye mesaj yazıyor ama kankasina yazdığını anlıyor pardon diyor kanka diyor olsun benide em. Bir gün bu gibi şeyler çıkarsa kolla derim.
(bkz: kiz varmis herhalde burada). beşiktaşın kayseri erciyesspor' a 3-2 kaybettiği maçın ardından hareretli bir şekilde beşiktaşı konuşmuştuk. ulan diyom bir kız nasıl olurda bu kadar futbol bilgisine sahip olur. neyse daha sonra öğrendim erkekmiş. bak gene nasıl utandım.
bloodseeker dir.
heyt abimiz aslan gibi delikanlı elleşmeyin.*