bugün

nickaltıma ''kızdır'' yazdırmıştır.
Nickiniz ve entryleriniz kadınsı lezzetler taşıyorsa olabilir.
Sözlugun abazan erkekleri kadınsı lezzetlerin kokusunu alma konusunda çok ustalar.
Bu konuda yazar kendisine dönüp sorguya geçmeli. acaba ibnelik bende mi, acaba tatlı su kaşarı gibi mi davraniyorum, acaba harun abi miyim diye.
şu an yaşadığım olaydır. abazanın teki beni kız sanıyor ve çok diretiyor mesajlarda. ifşa edeyim mi ?

edit: ifşa ediyorum. (bkz: tek adam). hahahahah ulan iyi güldürdün gece gece.
yani reel hayata mı sanal ortamda mı? yoksa sanal ortamdaysa uludagsozlukte mi? gibi gibi...
Aga sözlükte beni nasıl kız sanarsın adam mesajdan normalce konuşurken yavşadı valla ya çıkarıp dalgayı yollayacaktım utançla engelledim...

Adamı utandırır.
millet nickinden kız sanmış ulan saçım uzun diye arkadan gören kız sanıyordu beni. "abla, yenge" diyenler oldu. sonra "pardon ya kusura bakma bir an şey sandım." deyip özür dilediler hep. dışarıdan komik ama içeriden hiç komik olmayan bir durum.
Hiç yaşamadığım olay. sakalım var saçimda uzun ama erkeksi uzun. Hem zaten dalga kendini ele veriyor.
(bkz: kaybolan pena)
sen mi geldin?

Pek hoş değildir kız değilseniz
nick olarak 4 tane kız ismini yazarsan karşındaki adamın seni abdurrahman sanması garip olurdu.

bir yanılsamadır.
Beni de erkek sanıyolar lan. Foto koyuyorum iplemiyolar bile.
beni de erkek sanıyorlar. ne var bunda? şu an dolgun memelerimi okşayarak tek elle entry giriyorum. evet.
bir anlık değer görmenize yol açar.
ibne sanılmaktan iyidir.
Valla ne yapıp edin erkek olduğunuzu ispat edin. Aksi takdirde nickaltınızı yıkarlar. Hızlarını alamayan ergen tayfaları mesaj kutunuzu felç ederler. ispat şart bilader.*
Başıma gelen durum.
Erkek olduğumu söylediğim halde farketmez diyenler oldu. Geceleri zıvanadan çıkıyor sözlük.
sözlükte artık bana gına getiren durum. kız değilim ben. valla değilim benden size ekmek çıkmaz..
Olsun cinsiyet değiştirirsin kız olursun trueye alırız seni.
gülmekten babaannemi yedim evet.