ileriki yaşlarda olmasa da çocuklukta kız olmak daha güzel ve eğlencelidir bence de.
Alınan süslü kıyafetler, süslü eşyalar, bebekler, zarif oyuncaklar daha bir caziptir.
Aileler kız çocuklarını ve küçük çocuklarını (özellikle öncekiyle büyük yaş farkı varsa) daha bir el üstünde tutarlar.
Teyzem, anneannem ve dedemin ilk çocukları; iki yıl sonra dayım doğmuş. Anneannem ve dedem teyzemi daha bir el üstünde tutar, dayıma almadıkları güzel kıyafetleri ona alırlarmış. Yan komşumuzun 5.5 yaşında çok sevimli bir kızı var ve ailesi tarafından çok şımartıldığından huysuz, aksi bir insan yavrusu. istediği yapılmayınca hemen ağlamaya bağırmaya başlayan türden.
kadın cinayetlerine bakacak olursak aslında eğlenceliden ziyade acı verici olduğunu anlayabiliriz.
Kadın fizyolojisine bakarsak doğum, doğum sancısı, regl, menepoz artı erkek şiddeti, yok ben almayayım onlara iyi eğlenceler.
sapığınızın çok olmasından dolayı daha zevklidir.
çevremden biliyorum doğru bir önerme ve eğlenceli olduğu da doğrudur. nazıyla, timsah göz yaşlarıyla ağlayarak karşısındaki insanı kız olmasının verdiği sevimlilikle manipüle ederek her şeyi yaptırabilir, size karşı tutum tutmasını sağlayabilir.
Eğlenceli denebilir ama daha fazlası güzel.

Bazı çevresel durumlardan ötürü erkek olmak vardı falan desek de böyle doğduğumuz için mutlu olmalıyız bence.

Kadınların ruhu erkeklere göre daha zarifmiş gibi geliyor. Bir de sanki içimizde açığa çıkmayı bekleyen daha fazla güç var. Hem narin hem hırçın. Bu hissi yaşamak bile muazzam bi tat.

Eğlenceli oluşu da istediklerinin yapılmasından değil, istediklerini yapabilecek gücü içinde barındırmasından kaynaklanıyor.
O eğlenceli kızlar o güzel atlarına binip gittiler. Demirin tuncuna insanın piçine kaldık.
kız olsam bir de güzel olsam çekerim altıma mini eteği azgın abazan erkekleri kudurturum. gösteririm gösteririm ağızlarının suyunu akıtırım. sonra 2 erkeğe birden ümit verip birbirine düşürürüm. verecekmiş gibi yapar kedinin fareyle oynadığı gibi oynarım.
ha arada kıyak da geçerim tabi. isteyen herkese am göt meme resmi gönderirim. gönderdikçe eksilecek mi sanki. pahalı hediyeler alana bana para yedirene veririm. sonra enayinin birine kendimi yamarım. ulan hakkaten eğlenceliymiş.