bugün

Modern bir ülkede hoş karşılamak gereken olaydır. Ancak bizim ülkemizde bu hoş karşılama olayı pek fazla bulunmamaktadır. Gelişmiş ülkelerde ise bu tam aksine mutluluk verici bir olay olarak karşılanmaktadır
Gavatlık modernleşmekse anasını sikeyim öyle modern düzenin.
türbanlı kardeşi parkta basmaktır. başı açıklar parka gitmez çünkü. parklar türbanlılardan sorulur.
Geri kafalıları gösteren olaydır.

Sen başkasının kardeşiyle Öpüşürken güzel, başkası senin kız kardeşinle Öpüşünce gururuna yediremeyip yaygara çıkarıyorsan has orospu çocukluğu vardır.
Öpüşmek çok güzel çok sevgi dolu diyen bünyelerin cevap vermesi gereken konu. Ha benim kızkardeşim yok diyenler en yakın akrabalarını kızlarını falan da düşünebilir. Hadi bakalım.
kızkardeşiyle kendi öpüşmek isteyen abilere dert olur.
çok da dert edilmemelidir, evde mi öpüşsün sevişsin mi, çok da kücük değilse abartılmamalıdır.
koşarakmı öpüşüyordu.
http://galeri7.uludagsozl...mi-buras%C4%B1_439519.jpg
sıkarım topuğuna, kanıyla duş alırım.
dövmek vacibtir. Dövdükten sonra 100 sopa vurunuz. Eğer yine devam ederse evlendiriniz. Yok ben evlenmem diyorsa ne yapacağınızı az çok tahmin edebilirsiniz.
Önce oturup düzgünce konuşulması gerekir.. Özellikle sadece cinsel obje olarak görülen sırf öpüşmek, ilişkiye girmek için yanaşan erkeklerin var olması beni kılllandırır.. Kız kardeşimin kullanılmasına izin vermem.. Fakat ona değer veren, gerçekten seven biriyse sevginin bir belirtisi olarak öpüşmekte doğaldır ama park gibi yerler uygun değildir.. Yaşda önemli tabi 25-26 yaşına gelmiş sağlıklı düşünebilen birine tavsiye de pek gerekmez bence dediğim gibi 18-19 hatta daha erken genç yaşlarda insanlar tam olarak sağlıklı düsünemiyor. Üzülmesini istemem..
(bkz: gavatlığı modernlik saymak)