bugün

çocukluk beraber geçirilince niye aşık olunmuyor ?
neden ulan neden! ne tür bir ruh hastasısın.
insanların hayatlarına burnunuzu sokmaktan vazgeçin lağım fareleri sizi.
Bu konuları çok tartıştım lakin toplumsal normlar gereksiz değildir falan yazınca dayanamadım yine yazayım dedim. sen ona değil şuna cevap ver toplumsal normlarin dayanak aldığı şey açısından bireysel normlardan farkı nedir? Bilgiye sahip olmayan bir kişinin kendine dediği ile bin kişinin ortaklaşa dediği arasında bir fark var mıdır ? Burada tartışılan ensestin toplum açısından olmaması gerekliliği mi yoksa ensestin yanlış olduğu mu? insanlar neden birbirlerine uyarak toplumda yaşamak zorundadır bunu tartışmıyorsun ama toplumu kabul ederek toplumda çıkan bir durumu toplumun varligi uzerinden tartışıyorsun. Toplum gereklilikten çıktı da ensest gereksizlikten mi cikti? Hayır bir kişinin sanki başkasıyla birleşince fikirleri hakikat olabilirmiş gibi şurada yazıyorsunuz biz iki kelam edince ensest savunucusu oluyoruz. Ben burada ensesti falan savunmuyorum. Ensestin yanlışlanamayacağını savunuyorum. Okumanıza falan da gerek yok aklınızı başkalarına emanet etmeyin yeter.
mevcut genetik hastalıkların habil-kabil döneminden köken aldığını düşündüren hede.
Ne sacmalamis bu orospucocugu.
şüphesiz ilişkilerin en güzelidir.
şu tarz mizahı kaldıramayan insan beyinsizdir.
ülkemizde çok yaşanan bir ilişki türü.
kimsenin tek kelime etmeye hakkı olmadığı durum. iyi veya kötü, size ne birader ?