bugün

Kuzen leveli başarıyla geçilmiştir. Sıradaki tur.
iste bunlar hep game of thrones.
Ergene bak, bi ton yazi yazmis bir de.
(bkz: bsg)
Wattpad> merhaba 13 yaşındayım> abim beni seviyormus omg> kuzenim beni becerdi.
Yine ergen zırvasıyla dolan başlık. Birde ilerde normal görülcek falan demişler. Herkesi kendileri gibi hastalıklı sanıyorlar galiba.
marifetmiş gibi bunlar hakkında yazı yazıp, dile dökmek bir yana akıldan geçip, tasavvur edildiğini düşünmek bile iğrenç.
aynı batında büyüdüğün, anne babadan sonra hayattaki tek yakın varlığındır kardeş. (küçümsemek için değil fakat) akıl sahibi olmayan kedi, köpek bile bunu yapmaz. ne tür bi yaratıksın ki, insan için en güzel his olan aşkı da bu leş düşüncenle kirletmeye çalışıyorsun.
sizin gibi zihniyetine tükürelesi insanlar, böyle böyle aşk adı altında pedofiliyi de normalleştirir.
Kız kardeş deyince akla gelen ilk ismin Jamie Lannister olmasi durumu.
10 yıllık arkadaşımla sevgili oldum. Rüya gibiydi düşünsene... zaten kanka gözüyle bakmıyorsun artık leveli sapıtmışsınız. Bunun yanında deli gibi güveniyorsun, sevildiğinden adın kadar eminsin, aşırı keyifli vakitler geçiriyosunuz. Tam bir rüya.

Ama yapmayın. Yaşayan biri olarak en yakın arkadaşınızla sevgili olmayın bu kadar net söylüyorum.
O kadar pişmanım ki. Tamam eyvallah harikaydı ama onu kaybetmek hiç istemezdim. Hatta duygular bittikten sonra arkadaş kalmak istedim, 'sahiden bitti'. Geri kazanalım birbirimizi eskisi gibi olalım istedim ve yapabileceğimden de emindim. Denedik birkaç gün neyse...

Öyle berbat bir histi ki...

Başım her sıkıştığında koşa koşa telefona sarılır onu arardım, iyi günümde de tabi. Arkadaşken 'hayatımda iki tane önemli kadın var. Biri annem, onu seçme şansım yoktu. Digeri sen...' diyen adamın hayatında herkesleşmişim. ( o cümleden ekmek yersiniz beyler)

anlayacağınız eskisi gibi güçlü bir bağ kalmamış aramızda. Çok önemlisin benim için falan filan diyor yine ama eskisi gibi değil anlıyorsun. Kendi hissetiklerinden de, O'nun hissettirdiklerinden de...

Kısacası, yapmayın.

Üstüne başkasını sevemezsiniz demiyorum bakın, O'nu kaybetme ihtimalinize değmez...
hiçbir his yanında olması kadar değerli değil. Yeni insanlar tanıyın.
- bilinç altı kusmuklarini burada

Sözlük yazarı adı altında başlık

açan bu psikyatrik vakaların bir an

Önce tıbbi psikiyatrik gozetime tutulmaları,

Aile ve dost akraba evlerine

sokulmamalari can ve mal güvenliği

açısından zorunludur.

Babasının duysa kola sisesini zötune

sokarak nikah kiyacağı tiplerin

Burada böyle başlık açmasını komik

Karsilamiyorum.

Böyle başlık açılmasına izin veren

Moderatorlerin arkasından da dua

okuyorum..
Game of thrones da o kadar cinayet gordum ne bileyim allah korusun tecavuz gordum ama hic o ensest iliski kadar midemi bulandiran yanlis gelen bi sey olmadi. Yanlistir. Yapmayin etmeyin. Uplamayin boyle basliklari.

Edit: ayrica yillardir kim tartisiyor bu konuyu amk gotunden element uydurma. Silinsin bu baslik acilen.
Böyle düşüncelere sahipseniz ruhsal bir rahatsızlığınız var demektir. Hastalıklı fikirler bunlar
Dünyada 7,6 milyar insan varken kan kardeşine yürümektir. Tedavi görmeyi gerektirir.
Salak salak başlık açmayın .
ikisinin de gönlü varsa neden olmasın ?
(bkz: old boy)
(bkz: bi bitmediniz aq).
neden olmasın? değil, olmasın. gen havuzunun anasını sikme.

edit: o 3 kişi ya okuma özürlü yada kız kardeş ile sevgili olmak istiyor.
fikir beyan edemeyenler yine küfür etmiş.evet.
kustum oç.

t: etik ve ahlaki değildir.
oho kardeş siz iyice sapıttınız amk. hortlatmayın ya şöyle başlıkları ne kadar meraklısınız ensest ilişki yaşamaya.
hoşt köpek ...
abazalıktan öte,sapıtmışsınız olum.
(bkz: sekso manyak)
insanlar başkalarının ilişkilerine karışma hakkını nereden buluyor ?
Orosupu çocukluğudur bundan daha ötesi yoktur herhalde.
(bkz: jaime lannister sen misin)
orospu çocukluğu falan değildir.Aşk bu kız kardeş,erkek kardeş mı dinler ?
%1.5 ile %2 oranında ihtimaldir.

eğer uzun süre ayrı kalınmışsa yani çocukluk beraber geçirilmemişse bir ihtimal aşık olunabilir ama genele bakarsanız çok saçmadır. ulan o kadar kız var bula bula kardeşini mi buldun aq?
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar