bugün

görsel
eğer sevgili yaparsa sizi her yerden engelleyebilir.
geneli, bir erkeğin friendzone'a roterli bir şekilde atılmasıyla oluşur.

çok ince psikolojik teknikler kullanılmazsa, ömür boyu da kurtulunamaz. en azından birbirinizin hayatlarından çıkasıya kadar diyelim.

kadınların sinsi bir şekilde geliştirdiği stratejiye, yani friendzone'a erkeklerin acınacak şekilde maruz kalması... kadın sinsi, sen ise korkaksın. ve eğer bir şeyler yapmazsan, seni ömrün boyunca yiyip bitirecek.

kaybetmekten korkmayın! kadınların en büyük silahı, erkeklerin vazgeçmedikleri kadın zaafıdır. kadın bunu kullanarak güç alır, sinsi bir şekilde strateji geliştirir, sen de buna köpek gibi ömrün boyunca maruz kalırsın.

kadınlara yaklayış biçiminizi artık değiştirin.
imkansız bir arkadaşlık türüdür. eğer kız güzelse o iş eninde sonunda yatakta bitecektir.

yatakta bitmese bile sevgili olunur genelde.
Baldan tatlıdır.
Komiktir.

Cidden belli bir süre sonra asker arkadaşın gibi muhabbet edersin amk.
Erkek kız kankasına bi noktadan sonra yürümeye başlıyor. Tripot msali.
kankaysa eğer, tüm konularda senin için tüm bilgi kaynağını aktarır ve cebelleşir sana kız ayarlamak için.
Bigun amini sikebilirim umuduyla her seyi yaptim ve sonunda basariya ulastim.
bi kaç tane var. hepsi de bilmem kaç senelik arkadaşım. bi sorun görmedim şimdiye kadar. aksine çom iyi bir durum bence. ki tabi bu kankalıktan illaki bişiler çıkam ihtimali var ama, bu bişiler erkeklerle alakalı. bu konuda bir araştırma bile vardı.
olması sakıncalı bir kankalık müessesesidir.

evvela meriçlik ile arkadaşlık sınırını iyi ayarlamak gerekir. bunun yanı sıra, kıza karşı sizin temiz duygular beslemenize mukabil karşı taraf farklı duygular içinde olabilir. öyle olmasa dahi hayatınıza giren bir kadın bunu kolay sindiremeyebilir. bunun yanı sıra kızın hayatına girecek birisi de sizi kolay sindiremeyebilir ve bu tür dostluklar en fazla evliliğe kadar sürer.

sonu olan bir dostluğa yatırım yapmaktansa erkek erkeğe, kız kıza takılmak daha makul ve anlaşılırdır.
lazım olur elde bulunsundur.
can deliği

zorda kalındığında kullanılır hayat kurtarır.
Bir süre sonra hoşlanılmaya başlanılacak kişidir muhtemelen.
Yazarlar tarafından sürekli yanlışlıklara konu olan kankadır. Doğru insanı seçmekte özgürsünüz.
kızlarla kanka olunmaz, sonu bellidir. ya yatakta biter yada sevgili olur anlaşamaz ayrılırsın.
Kız kankayla gayet iyiyiz. Tavsiye ediyorum.
kızdan kanka kankadan kız olmaz belkıde olabılır aslında denemek gerek.
kız kanka olacaksa şöyle olur kızlar siz safsınız sizi aydınlatayım. sizin bu erkek kankalarınız var ya bir çoğu sizin hakkınızda hayaller kuruyor. eğer güzel ve seksi iseniz. hele ki mini etek dekolte gibi malzemeler veriyorsanız bu sözde kankalara offf siz farkında olmadan evde naklen tv ye çıkıyorsunuz. ya ne sanıyordunuz ya.
şimdi feministler, kendilerini kandıranlar eksileri basacak çünkü gerçeği duymak zorunuza gidiyor amk.
bir erkekle bir kız çok samimi ise siz bu buna kanka diyorsunuz, mutlaka farklı türden düşünceler oluşur. ha icraate dökülmeyebilir 20 sene kanka olunsa dahi en ufak yanlış olmayabilir o ayrı o insanın karakteri.
nedense hep bir gün sarkılacak kişi olarak bellenmiş kankadır.

olm beceremiyorsanız girmeyin bu toplara. kanka ayağına kıvranmayın ya açıkca söyleyin ya da kaçın gidin.

sözlük köşelerinde kız kankanın götü diye başlıklarda heba olursunuz. koduğumun abazanları.
Deneme tahtasıdır. Evet
kıza kanka diyosan kardeş yerine koyup kardeşim diyeceksin. yada kanka deme.
Aynı evde kalınmaz ne olursa olsun ben karşıyım. O kanka elbet bir gün sevgiliye döner çünkü fazla haşır neşir olunursa. Dışarıda takılmaya devam edilmelidir.
Aydınoğlu'nun doktora yaptığı alan. Yetmez mi ki?
kız lisesindeysen artık kusma getiren bir durum .