bugün

Uludağ sözlük yazarlarının kız düşürme teknikleridir.
Benim olmayan tekniklerimdir.
ben genelde omuz atma tekniğini tercih ediyorum.
Bir adet Porsche alınır, akşamdan benzine yatırılır.
Dolar düşürme tekniklerinin öğrenildiği bu günlerde ilaç gibi gelmiştir. Dolar düşüremiyoruz bari iki kız düşürelim. Evet.
(bkz: önce sarhoş edip sonra da tecavüz eden sapık)
Yoluna ip gerin *
Internetten download etmek.
tip, para ve özgüven olmadan bir boka yaramayacak bokuk taktiklerdir.
Çok iyi bilip yıllardır uygulamadığım tekniklerdir gençler.

Ortalık düşürülmeye meyilli kadın dolu...bir o kadar kadına nasıl yaklaşacağından bihaber hanzo dolu.

Bi noktadan sonra şehvet söndürmek için bu tür taklalara girmenin anlamsız olduğunu anlıyorsun.
Seks gönlünün sevdiğinle ritüel olur. Düşürdüğün kadına çakar geçersin misal, düşürdüğünü sandığın kadın senden alacağını da alır misal...

Ee..mesele ne?
Hiç.
Meselenin amk bize bişey olmasın.
http://www.bilgiustam.com...step-1.hlarge-300x199.jpg
mal mal şeyler yapmayın kendiniz olun yeterde artar.
La oglum bırakın bu işleri ya. Yok düşürme yok koparma
instagram da yüzünüZü kapatıp milyon tane selfie atın. Sonra saçınızın yanlarını kazıtıp üstünü sağa yatırın.
görsel
topuklu ayakkabısını ufak darbeler vererek düşmesini hatta ve hatta size tutunmasını sagliyabilirsiniz.
topuklu ayakkabısına ufak darbeler vererek düşmesine hatta ve hatta size tutunmasını sagliyabilirsiniz.
Bu dolar düşer sana kız düşmez.
Ben gibi davranın ve akışına bırakın muhtemel tablo aşağıdaki gibi olacaktır.

Ben: B Bayan:B

B: Merhaba bayan yol sorabilir miyim ?
B: Tabi, buyrun.
B: Kalbinize giden yola nereden ulaşabilirim ?
B: aman tanrım seviş benimle.
zor erkek takılmak evet.
görgüsüzlük yapın para varsa azcık övün bu ara o yetiyo.
-pardon saatiniz var mı?
* Hayır yok.
- benim var söyleyim mi?
* uf banane be salak.
20 ila 25 yaş arasında bir kız ise, çok efendi olma. Eğer 25 yaşından büyükse, efendi davranabilirsin. Niyesini sorma böyle işte. Cool davranıcam diye hıyar gibi davranma, neysen o ol. ilk tanıştığınız zamanlarda ve akabinde bir ay öyle biri hiç olmamış gibi davran, yani çok fazla umursayıp üstüne düşme, eksilemeyin kızlar üzerinize çok düşen erkekleri sevmiyorsunuz çünkü basit oluyor, ama üzerinize düşmeyen pek umursamayan erkek daha fazla hoşunuza gidiyor zaten üzerinize düşmeye hazır 26377 tane erkek var çevrenizde. Tipin falan düzgünse azıcık kendini beğenmiş ol azıcık ama. Ortalama derecede bilgili olman yeter. Daha çok şey var lakin aklıma gelmiyor.
Çelme çakın .