bugün

11. dakikada kızın bunalıma girmesine sebep verir.**
kavga sebebi olabilecek harekettir. illa dakik olmayı isterler.

sabırsız oldukları için hep sıkıntı!.
Yurek mi yediniz amk.
olağan durum. Fakat kızımızın tepkisiyle ergenlik durumu doğru orantılıdır muhtemelen.
Kızların Mesaja geç cevap verilen o 10 dakikada aklından geçirdikleri şeyleri film yapsalar bütün oscar ödüllerini alırdı.
kız arkadaşın triplerine maruz kalınacak durumdur. böyle durumlarda sert çıkışlar yaparak kızın egosu kırılabilir ve kendinize daha çok bağlayabilirsiniz. unutmayın kimsenin tribini çekmek zorunda değiliz.
(bkz: kan alırlar kamil kan!!1!) *
Oha super 10 dk! 10 ile baslar gittikce 4, 6...saat olur. Gereksiz yere trip atilarak acil onlem alinmalidir. Ben yapmadim hala mesaj bekliyorum.
sinir bir durum.kız erkek fark etmez yapmayın.
intahardır.
Aynısını kız arkadaş da yapıyorsa sorun olmayacağını düşündüğüm eylemdir.
allah' tan bela istemenin bir diğer yöntemidir.
ağır bedel ödemeyi gerektirir.
riskli bi iştir cevap vermediğin on dk on saatlik trip olarak geri yansıyabilir.
sen yapsan da yapmasan da kız arkadaş bunu sana sürekli yapıyordur. sen 10 dakika cevap gelmese bile mal gibi hemen cevap verirsin. atarlanmaya kalksan ay cnm ya müsait olamadım der sen de yine mal gibi tamam canım dersin. atar da içinde patlar. sonra alışkanlık yapar bu arkadaşta nasılsa tepki gelmiyordur. süre uzamasında sakınca görmez artık çünkü onun arkadaşlarıyla yapması gereken bir sürü dedikodusu vardır. onun bunun sevgilisini çekiştirmek daha önemlidir çünkü öbür tarafta ses çıkarmadan bekleyen bi mal vardır nasılsa. arkadaşını bir daha göremeyebilir ne me lazım dünyaya gök taşı falan çarpıp yaşam sona erebilir. hatta bunun tamam canım bekliyorum deyip aslında beklemeyenleri de vardır. onlarında her daim bi bahaneleri vardır. atar mode off.
Kendi çapında kuğuul takılmaya çalışmaktır.
beni 'demek ki elin kızı burdan kazanıyor' diye düşünmeye sevkeden durumdur.
vay arkadaş, ailemle akşam dışarıda yemek yemeye gidiyorum deyip 8 saat sonra gelenlerini gördü bu gözlerde dile yansımadı.
tanımımsı: sevgilinin mesajına 10 dakika cevap verilmesi durumudur.**
Kızın da "sn 10 dk gec cvp vrdysen bn 20 dk gec cvp vrirm grzklı.s.ss.s" tepkisiyle devam eden sorunsal.
dakikalarca trip yemeye nedendir.
10 dakikalık trip seansına baslama nedenidir. Süre uzadıkca, seanslar da uzar.
kizin eline trip kozunu vermektir.
kötü sonuçlar doğabilir. tek çareniz pes'tir. ona bir şey diyemezler.
(bkz: ölmeyi bayılmak sanmak)
hiç bir şeyde olmaz. Sadece kız kendi kendini yer bitirir.
iletilecek mesajın karşı tarafın beklediği süreden 10 dk (600 sn) lik bir sapmasıdır sadece.