bugün

(bkz: kız arkadaşının türban takmasına izin vermek)*
ısteyen gıydırır ısteyen gıydırmez durumudur aslında ama yıne de ırdelenmesı gereken bır konu.türkiye gibi kaza yapan arabadan yaralı kadını kacırıp ta tecavuz edenlerın oldugu bır ulkede ulkenın butun sahıllerınde barzoların cırıt attıgı hepımızın malumatı.

sımdı...er kişi aga ben sevgilimin bu barzoların cinsel fantezilerinin başrol oyuncusu olmasına kat'a izin vermem diyecektir zira haklıdır da.buna karsın 'ne yani bütün bikini gıyen kızları erkekler sex objesı olarak mı goruyor?sorusuna; kendıne guvenıp te o bıkınıyı gıydıgı ıcın ben evet derım,cunku;güzel ki kendıne güveniyor ya da oyle oldugunu dusunuyor.sevgılısı bıkını gıydıgınde mevzu bahıs barzoların cınsel fantezılerının basrol oyuncusu olmadıgını bılmeyen er kişi iş bu entry ile gerekli malumatı almış bulunuyor.

sen sevgılının butun vucudunu hepı topu 20 santimetrekare bezle kapattıgında yıne mevzu bahıs barzoların 'vuhaahahh katırcan abladakı kaba etlerı goruyon mu lombur lombur sallanıyor anam avradım olsun'dıyaloglarının onune gecebılecegını mı dusunuyorsun?

ha sen yıne de banane mılletın cınsel fantezılerınden,kız sonucta benım sevgılım ve benım yanımda duruyor dıyorsan o da senın genıslıgını, sozum ona modernlıgını gosterır.
yapmayın canlar ınsanlık kotuye gıdıyor,hergecen gun daha da serefsızlesıyoruz bu ulkede 7 aylık bebege,6 yasındakı cocuga bana kırıttı deyıp te tecavuz eden haysıyetsızler var.

ıllakı gıyecekse sevgılınız bıkını,barzo güruhunun olmadıgına emın oldugunuz yerlere ucun.zira öyle bir yer bulabılırsenız bana da haber vermeyı ıhmal etmeyın lutfen.
gayet normal durumdur. yazılanlara bakılınca anlaşılıyor ki negatif düşünenlerin bikini giymesine izin verebileceği bir sevgilisi yok. yani sevgilisi yok. sanırım olmamışta. ya da burda bize artistlik yapıyor. kaldı ki kız gelip bunu zaten sormaz. çatır çatır giyer yüzer kurulanır giyinir ve olay biter yani.
sevgiliyle içinde bulunduğu anın tadını çıkaran ve eften püften şeylerle uğraşmayarak yanındaki kadının kendisine ait olduğunu bilen erkek eylemi.

sevgilisine bikini giydirmeyen hanzolar bilin ki sağda solda bikinili hatun kesiyor.. ee herkesi de kendisi gibi sapık belliyor tabii..

(bkz: kişi kendinden bilirmiş)
çıplak girmesinden iyi olacağı için normal bir davranıştır.
Eger bikini giymek için kız sizden istiyorsa o durum sakattır, o kızdan uzak durmak gerekir.
Eğer bikini giymek için erkek size izin vermiyorsa o durum sakattır, o erkekten uzak durmak gerekir.

Karışılacak şey var karışılmayacak şey var. Bunları birbirinden ayırmak lazım diye düşündüren durum.
(bkz: herşeyi kafaya takmak)
tanım : bikini giymek için erkek arkadaşından izin isteyen kıza istediği iznin ilgili kişi tarafından verilmesi.

kız neden izin ister bikini giymek için ? denize girece neden bikini giymesin başka erkekler bakacak diye mi ? bikini giymeyip de daha kapalı bir mayo giyerse kimse bakmayacak da bikini giydiğinde mi bakacaklar ?
aynı kızımız yeri gelri kadın erkek eşitliğinden kadınların ezilmişliğinden hor görülmesinden de bahsederse hiç şaşırmayın yurdum erkekleri gibi kadınları da tutarsızlıklar içinde ömür geçirmektedir.
(bkz: zincir de tak)
ayrıca:
( #5322771 )
giymesindir, doğrusu; bikini giymesine izin vermemek mayokini giymesine izin vermektir...
(bkz: kız arkadaşının nefes almasına izin vermek)
haşema giymesine engel olan erkektir.
bikinidir giyilir abi. herkes ortalıkta kasmaya gerek yok. ama bir yandan da insanın aklına gelmiyor değil. iç çamaşırından bile daha sexy şeylerle hatunu ortalıkta dolaştırmak ne kadar mantıklı? çelişkili bir durum.
kiz arkadasin giyimine karismamasi gereken birinin, bikini giymesine karar verebilmesidir.
(bkz: es degil arkadas olmak) kiz da izin aliyorsa bravo onadir
yer ve mekan ilişkisi. eğer kız arkadaşım dediğiniz biri bu ilişkinin farkında değilse, yol verin gitsin.
kiz arkadasina bikini giydirmeyip, milletin karisina ve sevgilisini süzen insan mantigidir.
kız arkadaşınız "hayatım götün çok kaslı ve seksi, başkaları baksın istemiyorum. pijamayla girer misin denize?" dediğinde ne derdiniz merak ediyorum. iki yüzlü pipisizler sizi.
kendine güveni olmayan erkektir. bilir ki o muhteşem vücuda bakacak çok erkek vardır, kızı elden kaçırıp elizabete mecbur kalmak istemiyordur.
kız arkadaşının hayat ve yaşam tercihlerine karışma hakkını kendinde gören erkeklern kafasına takacağı şey. izin vermek ??
aksi takdirde çıplak mı yüzecek anlamadım. nedir yani alternatifi.
medeniyete adım atmış erkek modelidir.kız kardeş bikini giyerken neden kız arkadaş giyemez.bide bunun tam tersi vardır ki bu diğer yargıdan daha yaygındır.kız arkadaş bikini hatta yokini bile giyerken kız kardeş için haşemanın bile yasak olması.
ayrıca deniz kıyısında,sahilde,tatil köyünde herkes bikini ile gezerken emini bikini giymeyen kapalı kişi daha çok dikkat çeker ve gözlerii,bakışlarrıı üzerine çeker rüyaları,hayalleri süsler.ilgilenenlere duyurulur.
herkesin kız arkadaşına bakıp bakıp sikmeyi hayal ettiğini zanneden manyak için söz konusu olan olaydır.
Abartmadığı sürece izin vermek söz konusu olmayan durumdur.
Bikini giymeyi o kadar da abartmamak gerekir. Sonuçta kız arkadaş 24 saat bikiniyle dolaşacak değildir.
Söz konusu kız arkadaş şehrin göbeği'nde bikini'yle gezecek değildir , bikini giyen kişi plajdadır , yüzecek güneşlenecektir vs. neyin izni ? kim oluyorsun da izin veriyorsun diyerek hatun kişinin terk etmesi gereken eski çağ insanına ait düşüncedir. Geri kalmışlıktır , ilkelliktir.