görmekten usandığım başlıklardan sadece biri. yok sukut-ı hayalmiş, yok cinayet sebebiymiş. ben söyliyim sana ne olduğunu, senin sikinle beynin arasındaki çatışmanın pis kokulu, bozuk ürünüdür bunlar. şimdi elini vicdanına! koy ve söyle "sevişmek istiyorum" diyip sağ omzundan çıplak tenini gösteren bir kadına, sevgiline ne tepki veriyosun? "yapma ayıptır" diyor musun? "ben bunu kimse ile yapmadım, kendimi karım, eşim dediğim kadına saklıyorum" diyor musun? diyosan sen geç kenara şöle, diğer pisliklere benim lafım. öyle pisliktir ki bunlar seviştiği kadınların pis ter kokularını sevdiği kadına bulaştırırlar ama konu başka adamların kokuları olunca kendileri cennet bahçesinin miski amberi kesilirler. babacım hacı yağı kurtarmaz söliyim. o bok attığın kadınla aynı kokudasın, ötesi berisi yok. ee ama sen hala sukut-i hayal diyosun, nasıl olacak bu işler? yaz bi köşeye bunu;
1. senin yarattığın bu durum kadının psikolojisinde tahribata yol açacak, kadın anorgazminin doruklarında yaşayacak, gün gelecek senin sikinden bile keyif almayacak. ( türkiye'nin yarısı böyle kadınla dolu neden acaba? )
2. bitki değil bu olm, mekanizma çalışıyo, eğer istediğin zarsa parayı bastırıp en kalınından yaptıracak. çok mu fantastik, bombastik geliyo sana bu, havada sikerler ruhun duymaz. ( türkiye'nin yarısı böyle kadınla dolu neden acaba? )
sadece bu iki maddeyi saydım çünkü bu göt hoşaflarına ancak bu kapasitede kadınlar yaraşır ve yanaşır.

peki diğer kadınlar? diğer kadınlar eğitimini alacak, kendi ekonomik özgürlüğünü, parasını kazanacak, 2. sınıf vatandaş muamelesi görmeye itiraz edecek, kimseye müdanası olmayacak, sevabıyla günahıyla ama her zaman başı dik olacak, onurlu yaşayacak. eğer dini inancı varsa hesabı sadece allah'a verecek, iki densiz herife değil. eğer dini inancı yoksa hesabı sadece kendine verecek. güneşe, aya, öküze tapıyorsa psikoloğa gidecek falan fıstık.. konu dağıldı, neyse, bunlara rağmen aşk yoksa hayatında, buna rağmen hayatını adayacağı o güzel erkek yoksa hayatında sezen aksu'nun muhteşem parçasını keyifle söylemeli.

ben derim utanma, iftihar et, sevmeyenler utansın
aşksızlığa mahkum edildiyse bu dünya yansın

yaşlanıyo muyum ne!?
daha önce sevmiş ve sevişmiş olduğunu öğrenmektir. bir bakıma sevinilmesi gerekir ki kız arkadaşınız sağlıklı ve normal bir insandır, sizi de sevebilir ve sevişebilirsiniz.
gerçek anlamda sevişebileceğinin müjdesi.
-hilmi ben bakire değilim!
+bu sevişmemize engel değil güzelim...
en güzelidir. ne o öyle pis pis, iğrenç, kanlı kanlı ıyk! ilişkiye mi giriyorsunuz kurbanlık mı kesiyorsunuz yahu? ayrıca bakire kızlar pek bir kırılgan olup sevişmeyi bilmiyorlar, forza bozuk kızlar!
+ bakire değilim
- yemin et! hadi yatağa!
kız arkadaşın bakire olduğunu öğrenmekten daha kötü değildir.
(bkz: liseli serap ve yusufun maceraları)
(bkz: deveye hendek atlatmak)
bu seviyeye gelmiş bir çift zaten karşılıklı olarak bazı şeyleri aşmış durumdadır. birbirlerinin geçmişini bilip, kabullenmiş insanlardır. şu yaşa kadar da ilk ilişkileri de değildir muhtemelen. bu yüzden iki sevgili arasında geçecekler hakkında fikir sahibidirler ve eğer birini geçmişiyle kabul edip sevgili konumuna getirdiyseniz zaten problem olmayacaktır. ha ilki, özeli, güzeli sizinle olsaydı elbette çok daha güzel olurdu fakat hayat bu bazen birbirine geç kalmışlıklar olabiliyor ya da hesapta olmayan ayrılıklar. kısacası olgunlukla karşılanası durumdur.
ortada sevgi veya aşk varsa önemsizdir eğer yoksa yine önemsizdir.
(#10365081)
bakire olmasını öğrenmekle arasında fark olmayan durumdur. Ben onlarca kadınla birlikte olacağım sonra kızdan kimseyle olmamasını bekleyeceğim. oldu canım derler adama.
used and damaged
bekara karı boşamanın kolay geldiği bi durumdur ülkemizde.
insanın suratında pis bir sırıtma meydana getirir.
başkasından öğreniliyorsa en yakın köprüden atlama sebebidir.
öğrendikten sonra girdili çıktılı partiler başlamalıdır ki kıza ayak uydurabilesin sonrası boşluk zaten.
bakire kızları yere göğe koyamayarak evlenen sevgili saf delikanlılarım.
hiç bir zaman diktirip diktirmediğinden emin olmayacağınız bir durum var ortada. bakire olmadığını söyleyen kız namusludur. gizli bir şey bırakmamıştır.
(bana kalsa bunun söylenmesine bile gerek yoktur.siz erkeklerin hangi kadınla yattığınız ve boş boş böbürlendiğinizi soruyor mu kadınlar ?)
ama bakire kız hakikaten bakire midir acaba ?
adama sorarlar sen bunu ne yapmaya çalışırken öğrendin diye.
(bkz: duruma göre değişir)
öğrenildiğinde çoğu gelecek için kurduğu hayallerin yerini fuckbuddy hayalleriyle değiştirir bir süre birliktelikten sonra bakire kız arama çalişmalarina kaldiği yerden devam eder. *
- Nurijaaan bise dijem sanaaaa
- De gulum.
- Nurijan, ya ben bakire deilaaam
- Tamam gul.... Ne?! Vay ospu!
kız arkadaşınızı daha önce birinin siktiğine işaret eder.
kız arkadaşınızın daha önce önemli sayılabilecek değerdeki yerini başka erkeklere gösterdiğine işaret eder.
kız arkadaşınızın daha önce en az size değer verdiği kadar başka erkeklere de değer verdiğine işaret eder.
kız arkadaşınızla, kız arkadaşınızın eski erkek arkadaşlarından farklı olmadığınıza işaret eder.
kız arkadaşınızın kaç erkekle yattığını asla bilemeyeceğinize işaret eder. (sayaç yokki giren çıkan belli olsun)
kız arkadaşınızla gezerken başka erkeklerin "bu adamın kolundaki karıyı ben o biçim siktim yoldaş) şeklinde alay edilmenize işaret eder.
kız arkadaşınızın sizden önce birine vermiş olması sebebiyle, sizinleyken de birine verebilitesi olduğuna işaret eder.
kız arkadaşınızın öptüğünüz dudaklarına daha önce başka erkeklerin boşaldığına işaret eder.
kız arkadaşınızla çocuk yapmaya karar verip,çocuğunuzun emdiği göğüslere daha önce birilerinin boşaldığına işaret eder.
kız arkadaşınızla sevişirken, daha önce ilk orgazm olduğu seksi ve o anı yaşatan erkeği hayal etmesine işaret eder.
*
tabiki insanda bir etki yaratır. yani sonuçta her insan birlikte olduğu insanın tüm ilklerini kendiyle yaşamasını ister. yani bunu sadece cinsellik olarak da almamak lazım. kısacası tamamen kendine özel olmasını ister. özetle teoride herkes bakire/bakir kız/erkek ister ama birini sevdikten hatta aşık olduktan sonra onun bakire olmadığını öğrenmek neyi değiştirir ki? senin aşkın sırf bu sebeple yok oluyorsa zaten ona aşk demek hatadır. o yüzden öğrenilse de gerçekten seviyorsan kafanda yine bir süre bir şeyler kurarsın ancak sevginde en ufak bir değişiklik olmaz ve bunun normal olduğunu anlarsın.
(bkz: oy ben nerelere gidem nasıl edem)
peki bu kız evlenmeden önce bakireyken ama evlenip bakirelği bozulduktan sonra orospu olursa bu erkek ne yapar acaba. önemli olan kızlık zarı ise, evlendikten sonra karısına hapis hayatı yaşatsın. evlenmeden önce bakire olup, evlendikten sonra bilmem kaç yüz erkekle yatmış insanlar var. bu onları temiz ve bakire mi yapıyor?