bugün

Yıl 2022 ve hala bir zar parçasını dert edenler var.yiyin için sevişin.
teşekkür edilerek başarılar dilenir.
Benim başıma gelmişti. Konyalı bir kızdı. Beni evine çağırmasına rağmen, kesin bakiredir, en fazla yiyişiriz dedim. Ama öyle olmadı. Bakire değilmiş.
nasıl öğrendiği önemlidir. nikahtan önceyse sorun yok bir iki vurur ayrılırsın. ama resmi nikah yaptın ve bunu öğrendinse boku yedin demektir. ömür boyu nafaka ödemeye hazır ol. en az 5 yılda mahkeme kapılarında sürünürsün. başta nafaka belirlenmemişse birde toplu bir servet ödersin. işte burası türkiye.
bu durumda en olasi 2 erkek tipi

1- ne derse desin ne kadar umursamiyorum falan da dese artik hicbir sey ne bu iliski icin ne onun icin ayni degildir. surekli rahatsiz eder kafaya takar, soğur ve bi yerden sonra ilişki patlar.

2- gercekten sevmeyen ama takılan; oh mis gibi simdi bana da verirsin diye dusunur hevesini alana kadar devam eder.
kız arkadaşınız olana kadar hiç mi anlamadınız amk dedirten durumdur. bakire olmayan kızı 2 cümle kurduktan sonra anlıyorum ben.
kız arkadaşıyla ciddi düşünen erkek için dezavantaj durumdur.
Bakir bir erkeksen (hiç sanmıyorum) ve karşı taraf size bakireyim deyip kandırmışsa ona bişey diyemem. Fakat;

Afedersin ama her boku yiyip sonra bakire kız arıyorsan sana diyebileceğim tek bir şey var.

Hassiktir lan hassiktir ordan.
Bi saatten sonra çok da mesele yapılmaması gereken konudur. Elbette her erkek evleneceği kişinin ilişki yaşamamış olmasını istese de sevgilisinin karakterinden ve sevgisinden eminse bunu sorun etmeyebilir. Elbette içinde zaman zaman gelecek bir burukluk olacaktır ama en azından kızın eski sevgilisi veya sevgilileri gibi skor peşinde bir lavuk değildir.
eğer evlenmiycekseniz it doesn't matter. . (bkz: so what)
seviyorsanız ve kıskançsanız içiniz içinizi yer. sevmiyorsanız hemen yatağa atmak istersiniz.
Düzenli seks hayatının habercisidir, evlenmek yerine türk erkeği eğlenmeyi tercih eder bu kızlarmızla.
open gate.
(bkz: nick entry uyumu)
Sevişti bir bakir ile bakire.
Erkeğe milli dediler, kadına fahişe..

dizelerini getirmiştir akla.
görsel
bakir bir erkek için gerçekten sıkıntı yaratacak, moralleri bozacak durumdur.
gelecek yılda zaten bakire kız denen bir şey kalmayacak belkide. Baksanıza şimdiden ne meraklılar.
eee o zaman ilişkiye girmeme gibi bir bahaneside olmaz.
kızarkadaşınızın aseksüel olmadığına güçlü bir delildir.
görsel
hatırlıyorum da beni pek üzmemişti. ama detayları anlattırınca üzülmüştüm.
verilecek tepki kisiye gore degismektedir ancak dunya nin sonuda degildir.
senin olmadığını öğrenmektir.
bilmek iyidir, öğrenmek ise kötü.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar