bugün

hele hele sevgilinizle romantik dakikalar yaşıyorsanız karşı masadan -ohaaa ya ne yapıyorlar şeklinde sanki kendisine yapılsa reddecekmiş gibi zırlayan kızların yaptıkları eylemdir.
kızın yanındaki erkeğe ya da erkeğin yanında ki kıza yakışıp yakışmadığına bakan kızlardır.
iyice bakıp kesmesinin nedeni ''bu kız bu çocukta ne bulmuş bakışı'' dır, yiğidim. yoksa brad bitt olduğundan değildir bu uzun bakışlar. öyle olsan tekken de keserler.
çok büyük tezat oluşturan çift olması muhtemel bir durumdur.
örneğin "kıza bak yanında ki ayıya bak " diye cümleler kurulabilir.
iki türlü bakış açısıdır bunlar sevgilimi ''ıyyy kıza bak yha cocuk daha yakışıklı'' gibi söylemlerde ortaya çıkarabilen durum.
sevgilisi olmayan erkek kız için zaten "abazan"dır. kadın "bunda bir numara yok ki kimse bunu tercih etmemiş" şeklinde saçma salak bir saplantıya girer.

en salak en geri zekalı kız bile, sevgilisi olmayan erkeğe "kesin çıkarım nasıl olsa cepte" olarak görür.sevgilisi olmayan adamı elde etmenin bir heyecanı yoktur.o yüzden sevgilisi olanı ayartmak daha heyecan vericidir.

sevgilisi olan adam ise "bunun sevgiisi var o zaman bunda bir şey var" diye düşündürtür kadını. madem ilişkisi var o zaman bunda bir şey var şeklinde sürü psikolojisine girerler.ilişkisi olan erkekler bu yüzden tercih edilir.
evet bu dünya böyle, pazarda da en çok müşterisi olan tezgahlara bakılır mesela, bu kadar insan baktığına göre vardır işe yarar bişeyler diye...
evet. içten içe küfür manyağı olduğun ama hanımefendilik gitmesin diye gülümseyerek geçiştirdiğin olaydır bu. kızların partneri olan erkeğe hep bir sempatisi vardır. ama yumurtaya can veren rabbim böylelerinin belasını tez elden eylesin. işte gerçek o... örneğide budur ayrıca.
kızlar venuslu olduğundan erkek dünyasında açıklamakta zorlandığım konu.Aynı olayı tam tersden denemiştim.yanımda manitam varken yalnız kızlara baktım sürekli.Manita yalan oldu ama piyasam genişledi.işinize gelirse diye yazayım dedim.
erkekler için ilişkisi olan kadın son derece gereksiz bir organizmadır.
yanına bile yaklaşmak istemez.çünkü sidikli bir kız için başına bela istemez.

ama kadın için erkek bedel bile ödemeden elde edilen basit bir şey olduğu için boşta olanı, kolay olanı heyecan verici bulunmaz.o zaten ceptedir.ilişkisi olanı yani zor olanı tercih eder.onunla uğraşmak daha heyecan vericidir.erkek gözüyle bu çok salakçadır.