bugün

kimseye bir zararı olmayan bir hareket oldugundan görmezden gelinmelidir, ha bir köşede bende masturbasyon yapmalıyım diye düşünülürse ayrı husus.
yorma elini kıyamam diyerek olaya erkeğin dalmasıyla sonuçlanacak eylemdir.
çok ayıptır çok..*
görmezden gelebilene helal olsun..
oo sen mezeyi hazırlamışsın bende rakıyı getirdim diyerek sofraya ortak olunmalıdır.
kıvama gelmiştir. yardım edilmelidir.
görüp de gelip de yanına oturup sevişmezseniz çok ayıp olur.
kesin beni düşünüyordur diye düşünülür.
başlık itibari ile kim mastürbasyon yaparken yakalanmış bilinmediğinden yorumsuzdur.

kızın yakalaması durumunda;

kız arkadaşın mastürbasyon yaparken yakalaması

erkeğin yakalaması durumunda;

kız arkadaşı mastürbasyon yaparken yakalamak
dombıramdı alarman yürek sazım çalarman dedirtir.
kız arkadaşı mastürbasyon yaparken yakalamaksa olay daha farklıdır tabii.
sikin kalkıp aılna kadar ulaşmasına sebep olacak, iç gıdıklayıcı bir durum. Bu anı yakalamak pek kolay değil tabi.
kız arkadaşa mastürbasyon yaparken yakalamak kadar kötü değildir.
onun seni yakalaması kadar insani bir durumdur.yalnız dikkat edilmesi gereken şudur; kız arkadaşı masturbasyon yapan adamın taşıdığı şey sadece çiş yapmaya yarıyordur herhalde.
kız bakire ise sürtünme yoluna, değilse ve ilk defa öğreniliyorsa kur yapılarak sekse kadar gidilmelidir. ama ürkütmeden, adabıyla...
fazla amerikan pastası izlemiş sapık hayali.
Mastürbasyon yaparken kız arkadaşı yakalamaktan daha normaldir.
Daha kotusu icin (bkz: babayi masturbasyon yaparken yakalamak). Hep onlar mi yakalayacakti.
ben yakalamadım direk kendisi söylemişti. telefon açtım öylesine, bir anda 'şuan seni düşünüyorum sus ve beni hisset' dedi. aq zamanlamaya bak.
Sizi dusunerek yapiyorsa, ne mutlu.

Baskasini dusunuyorsa vay halinize...
Tatmin edemiyorsan demek ki kadini.
Normal yani.
bir brazzers klasiği.
Kız arkadaşın, adı üstünde senin arkadaşın ve özelin... Burada bunu afişe edenler acilen psikoloğa gitmeli toplum güvenliği açısından...
erkekler için sebepsizce eziklik kaynağı. aynısı penis boyu takıntısında da var. mastürbasyon yapması sizi istememesi demek mi oluyor? ne alaka? canı istemiş yapmış. ezileceğinize dokunup devam ettirin.
GEl bakalım yorulmaya bağlarız gibime geliyor işi.
+9 vurduran erkek itemidir.
yakalamak nedir amk. kendini parmaklama özgürlüğü herkesin vardır. vurdurma hakkı olduğu gibi. bu hak engellenemez, gerekirse anayasayla güvence altına alınmalı.