bugün

biletini gidiş dönüş olarak almıştır. pazartesi günü işe gidecek çünkü.
millet manyamış amk! uçak bileti kalmadığından otobüs terminallerine koşmuşlar.

(bkz: kıyametten otobüsle kaçan insanlar)
tom cruise da gidiyormus sirinceye.bendemi gitsem acaba *
Beyin seviyesi aşağılarda ama bayağı aşağılarda olan insanlardır.
can yelekleri varmış, erzakları varmış.

koskoca kainat yok olacak, sen can yeleğiyle kalacan öyle boşlukta. kanım dondu şerefsizim.

(bkz: page fault in nonpaged area)
hayır o değil, şirincenin yerlilerine de insanlar salak gözüyle bakıyor, elalem nereden bilsin..
Allah inancı zayıf zattır.
itiraf ediyorum, 8 yaşındaki kızımın teşviği ile bir ara baya baya bir düşündüm. sonra hanım ikimizi de fırçaladı, zaten kar yağdı falan mecburen vazgeçtik. kombiyi 2 diş daha arttırdım, ev sıcacık. oh mis...
Çok çok önceden yer ayırtmışsa da gümbürtüye gidecek olan adamdır. Kime anlatabilirsin ki derdini? Bir de şu son günlere kadar yoktu şirince muhabbeti. Sahi nerden çıktı? Kaynak ne ?(!)
ıslak odunla dövülmelidir. ulan harbiden inandın diyelim hadi kıyamet kopacak diye, neyin kafasıdır arkadaş kıyametten bir köye sığınmak. sktr git camiyemi kiliseyemi katedralemi gidiyorsun dini vecibeni yerine getir 2 rekat namaz kıl 2 rekat duvara karşı ağla ne bilim ineğe tap. ama şirince ne lan?
onlar sayesinde şirince'de ki ev sahipleri paraya para demedi. Bir aylık kiralarını bir günde fazlasıyla karşıladı. Bizim milletimizin ticari doğasını seviyorum. idolümsün türkiyem.
"noldu tırstın mı tüylü bamya?" diye soracağım adamdır.
şu dakikalarda kafasını kaldırmış gökyüzünü izliyodur. 'dünyanın parasını verdik ya lan; şu dünya batmazsa rezil olduğumuzun resmidir diye söyleniyor, bencilliği için, içi içini yiyor bizler için dua ediyordur. sabaha kadar uyumayacak ve güneşi gördüğünde içinden ' buda mı gol değil?' diye söylenip hırsından denize girecektir.
Kendini çok seven ve ölmek istemeyen adamdır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar