bugün

kızlarda cidden çok tatlı duran bir sactir favorimdir .
düğüm olur kesersin.
Ortalıkta marul gibi gezebilmeyi sağlayan saçlar.
Bir kadın da en güzel detay.
Annemin beş çocuğuna da aktaramadığı kalıtsal özelliği, oysa ben çok isterdim saçlarımın kıvır kıvır karman çorman durmasını
güzel ve bakımı zordur.

özellikle erkekler için çok daha zor.

tarz yapıp saçımı uzatıp kıvırcık takılmaya karar verdim. kıvırcık oldular. gayet iyi duruyorlar. buraya kadar her şey tamam.

fakat;

bazen çok kabarıyorlar ve dağılıyorlar, kontrol edemiyorum. bandana ve buff ile günü kurtarıyorum bazen fakat acil durumlarda saçım başım sağılmış duruma uygun salaş giyinmek durumunda kalıyorum ve evsizler gibi oluyorum. bazıları tarzın iyi diyorlar ama bilmiyorlar ki mecburiyetten.

tabi ki kız arkadaşım için saçlarımın kıvırcık olması çok güzel çünkü çok seviyor ama dışı onu içi beni yakar.

güzeldir fakat bakımı zordur.

teşekkürler.
Güzel hoş ama zor bir saç.
Duş alınca şekil verirsin bukle bukle olur saçlar çok iyi, bir toplayışta bir yatış kalkışta hemen bukleler bozulur, bozuk buklenin kıvrımın bir anlamı yoktur.

Her gün dışarı çıkmadan duş alan biriyseniz sorun yok.
Düz saç öyle değil yatsan da düz toplasan da düz.
uçlarına ak düşme ihtimali vardır.
Erkeklere de çok yakışan saç tipi.
Kim ne derse desin, güzel bir farklılıktır. Başlı başına bir aykırılıktır. Mesela Türkiye'de insanların sadece %7 si kıvırcık saçlıdır.
düz saçlılarla kıyaslandığında 1-0 önde olan kız saçıdır. tam koyu siyah ya da kızıl olanlar başka bi sexydir.
Hatun kistasinda tek fiziksel kriterim bir kadında güzelliği gösteren en güzel detaylardan biri.
eskiden sahip olduğum saç şeklidir. olmayınca özlüyor insan.
Bende olandir.

En son hadise nin klibinde oynayan adami gordukten sonra biraktim fön çekmeyi.
hava nemli olur kabarır, sıcak olur kabarır, soğuk olur kurur. Ne boktan saç anlamadım ki
Cocukken bit girerse kazitmak zorunda kaldiginiz turkce tabiri ile zenci sacidir (4c) .
Su an yagmurda su gecurmemesi ve sacimi tabi bunlarin bide tipleri varmis 1c den 4c ya kadar giden .
Aklima eski sevgilimi getirdi , 49 kiloydu 5 kilosu sac . Of ulan hatirladimmi melezi jcim cızz etti .
Aşık olunasıdır.
o güzelim saçlarım düzleştirmekten dalgalı oldu çok pişmanım.
kızıl olana tapılır adeta.
Benim cok sevdigim sürekli yapmak istediğim sevgilimin ise hiç sevmediği saç tipi. Sonuc hep pırasa gibi saçlarla dolasıyorum.
koyun saçı değil mi bu.
(img:#1594577)
Tarak ve tokayla az da olsa dizginlenebilen saç.
Buyrun.
kadınlarda afet, erkeklerde ise emanet duran saç modeli.
Cok asiri kabarık olanlarini sevmediğim sac turu. Bazılarına kut ve genis dalgaliyken guzel durabiliyor. Ama oyle lule lule birbirine girmis sactan nefret ederim. Tercihen duz uzun kumral sacli hatunlar baya bir adim ondedir.
afro amerikalı ve latin ablalara en çok yakışan saç stilidir. huft bir anda brezilyalı sevgilim aklıma geldi. eu sinto sua falta arlete *