bugün

çok seviyordur. gözleri kör olmuştur. ilk önce hatayı kendinde arayıp kendisini sevgilisine tekrardan sevdirmesi gereken insandır.

bu sayede sevgilisi dışarıdan birine bakmaz. kıskanma olaylarına gerek kalmaz.
seven insan kıskanır , kıskanan insan manyaklaşır.
benim o insan.mağazada kıyafet bakarken aynı kıyafetin farklı bedeni ala kadını bile kıskanıyorum onu parçalamak istiyorum.bu en basit örneği sevgili falan geç yani.içten gelen bişey durdurulamıyor.hayır akrep burcu falan değilim meraklısına.
kaybetmesi muhtemel kişidir.
aslında kişinin kıskançlıktan değil, psikolojik hasta muamelesi görmesinden dolayı manyaklaşmasıdır. sonuç olarak hasta olur yani o kişi. kafayı yer neredeyse. yahu kıskançlık bu. güzel birşey aslında, sevdiğini kıskanırsan. sana değerli olduğunu hissettirmez mi bu şey ? patolojik kıskançlıktan söz etmiyorum elbette.

bilmiyorum, ben sevdiğimi kıskanırım. sevgilime güvenirim ama etraftaki kızlar gerçekten çocuğun sevgilisi varmış yokmuş anlamadan dinlemeden yapışıyorlar, sulanıyorlar. e kıskanıyorum abiiiee ?!! ha, sevgilim kalkıp da bana "sen bana güvenmiyor musun ?" derse, kafayı yerim ben. yedim de zaten. salaklık işte. kıskançlığından manyaklaşmıyor aslında o kişi. "sen bana güvenmiyor musun ?" sorusundan manyaklaşıyor. be gerizekalı adam, kıskançlıkla güvensizliği ayırt edemiyor musun sen, ha ben sana soruyorum ?
yıllarca bu halde yaşayıp da bir gün gelip eskiden kıskanacağı bişeyi kıskanmadığını fark ettiğinde, bi daha asla kıskançlıktan manyaklaşmayacağını donuk bir yüz ifadesiyle anlayan insandır. kıskançlıktan manyaklaştığı günleri özler.
sevgilinin amk kızı amk kızı nerdesin, izin aldın mı benden, sen beni çıldırtçan der, sonra bağırır çağrır rahatlar.
Aşağıdaki diyaloğa bu kulaklar birebir şahit olmuştur:

- Melik sen niye namaz kılıyorsun?
+ Hayatım inancım gereği. allah buyuruyor bunu.
- Nerden çıktı bu kadar dindarlık? Daha bir iki sene önce hiç ilgilenmezdin?
+ Aşkım bi şeyler okudum ettim böyle bir karara vardım, Allah'a yakınlaşmak istiyorum, cennete gitmek istiyorum? Ne var bunda?
- Yalan söylüyosun sen başka amaçla cennete gitmek istiyorsun.
+ Nasıl yani aşkım anlamıyorum seni?
- Sen hurilerle birlikte olmak istiyorsun, onun için namaz kılıp onun için cennete gitmek istiyorsun di mi? Beni sevmiyorsun hep hurileri düşünüyorsun!!!!
güncel Önemli Başlıklar